Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do biegania męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do biegania Mizuno Wave Prodigy niebieskie 2018 Zobacz większe

Buty do biegania Mizuno Wave Prodigy niebieskie 2018

Nowy

Mizuno

Uniwersalne buty Mizuno Wave Prodigy przeznaczone dla zawodników biegających na twardych nawierzchniach oraz tych o neutralnym typie stopy. Model oferuje niesamowitą dynamikę odbicia, maksymalną amortyzację i jeszcze lepsze dopasowanie do stopy.

Więcej szczegółów

399,00 zł

299,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Buty do biegania Mizuno Wave Prodigy przeznaczone dla doświadczonych zawodników biegających na twardych nawierzchniach. Model oferuje kombinację doskonałej amortyzacji i świetnej dynamiki odbicia. Zastosowano w nich unowocześnioną cholewkę, która gwarantuje pełne dopasowanie do stopy i atrakcyjny design.

  Model wzbogacony o piankę EL 8 dla bardziej dynamicznego i lżejszego biegu.

  Równoległa płytka kompozytowa Mizuno Wave ma na celu wspierać dynamikę odbicia oraz zapewniać maksymalny komfort biegania i pełną amortyzację.

  W wierzchniej części butów wykorzystana została przewiewna siateczka Air Mesh pozwalająca na swobodny przepływ powietrza w ich wnętrzu, co wpływa na komfort biegania.

  Stopa zawodnika jest doskonale trzymana i w pełni dopasowana do butów dzięki systemowi Dynamotion Fit, który ogranicza zbędne przestrzenie między stopą a butem.

  Za płynność w bieganiu odpowiada system Smooth Ride, który ogranicza negatywny wpływ zmian tempa biegania na pracę stóp biegaczy.

  Nowoczesny system wentylacji Mizuno Intercool tworzy całą długość podeszwy środkowej i wpływa na swobodne oddychanie stopy w butach w niemal każdych warunkach.

  W tylnej części podeszwy wykorzystano specjalną mieszankę gumy węglowej, dzięki której podeszwa nie ściera się, a pięta biegacza jest dodatkowo wzmacniana.

  Materiał U4iCX ma na celu poprawiać amortyzację i podwyższać trwałość prezentowanych butów.


  Waga: 305 g

  Drop: 12 mm

30 Inne produkty w tej samej kategorii: