Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do biegania męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do biegania Mizuno Wave Kien 4 GTX zielone 2018 Zobacz większe

Buty do biegania Mizuno Wave Kien 4 GTX zielone 2018

Nowy

Mizuno

Buty do biegania Wave Kien 4 GTX marki Mizuno dla biegaczy preferujących leśne i parkowe ścieżki. Membrana GoreTex umożliwia bieganie w każdych warunkach pogodowych, podeszwa z odpowiednim żłobieniem zapewnia optymalną przyczepność.

Więcej szczegółów

499,00 zł

329,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Buty do biegania dla trenujących na leśnych i parkowych ścieżkach - model Wave Kien 4 GTX marki Mizuno. Charkateryzuje je nowoczesna podeszwa z bieżnikiem w kształcie litery "X", która jest odskonale zamortyzowana, jak również innowacyjna membrana GoreTex, która pozwala na komfortowe bieganie w każdych warunkach pogodowych.

  Płytka kompozytowa Mizuno Wave zastosowana została we wszystkich butach z kolekcji Wave. Jej zadaniem jest wparcie amortyzacji, a także poprawa dynamiki odbicia.

  Wierzchnia część butów Mizuno wyścielona została siateczką Air Mesh, która optymalizuje poziom ciepła i wilgoci w ich wnętrzu.

  Doskonały komfort biegania w butach Wave Kien 4 GTX osiągnięty został za sprawą systemu Dynamotion Fit, który oferuje pełne dopasowanie do naszej stopy.

  W tylnej części podeszwy wykorzystano specjalną mieszankę gumy węglowej - materiał, który chroni podeszwę przed ścieraniem, a także wspiera pracę pięty biegacza.

  Nowoczesne tworzywo EL8 zapewnia amortyzację i odbicie na poziomie pianki EVA. Jest ono lżejsze od tradycyjnego materiału, w związku z czym zwiększa efektywność energetyczną biegu.

  Membarana Gore-Tex zapewnia nieustannie suchą i ciepłą stopę zawodnika bez względu na warunki pogodowe. Zachowany zostaje za jej sprawą optymalny poziom ciepła i wilgoci wewnątrz butów.


  Waga: 320 g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: