Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do biegania męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do biegania Mizuno Wave Equate 2 granatowe 2018 Zobacz większe

Buty do biegania Mizuno Wave Equate 2 granatowe 2018

Nowy

Mizuno

Buty Wave Equate 2 marki Mizuno dla biegaczy rekreacyjnych, którzy szukają amortyzacji połączonej ze wsparciem przy lekkiej pronacji. Model świetnie zamortzowany, wygodny i dopasowany do stopy.

Więcej szczegółów

459,00 zł

299,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Nowość marki Mizuno - buty Wave Equate 2 w kolorze granatowym, które stworzone zostały dla biegaczy rekreacyjnych szukających amortyzacji połączone ze wsparciem. Zawodnicy otrzymują dzięki nim wsparcie dla stopy zarówno ze strony specjalnie ukształtowanej fali, jak i wkładki. Model idealnie zamortyzowany, komfortowy i wygodny.

  Model marki Mizuno przedstawiono jako but stabilizujący z płytką Mizuno Wave, idealną dla osób umiarkowanie pronujących i chcących odczuwać wysoki poziom komfortu w trakcie biegu.

  Siateczka Air Mesh wyściela wierzchnią część butów Mizuno, dzięki czemu oferuje nam świetny przepływ powietrza w ich wnętrzu.

  System Dynamotion Fit oferuje pełne dopasowanie do stopy i ograniczenie zbędnych przestrzeni między stopą a butem.

  Za zwiększoną płynność w przetaczaniu stopy odpowiada technologia Smooth Ride , która ogranicza negatywny wpływ zmian tempa biegania na pracę stopy zawodnika.

  Innowacyjny system Mizuno Intercool, który ulokowano na całej długości podeszwy środkowej butów Wave Equate 2 decyduje o odprowadzaniu ciepła i wilgoci z ich wnętrza.

  Specjalna mieszanka gumy węglowej, którą wykorzystano w tylnej części podeszwy spawia, że podeszwa jest świetnie chroniona przed ścieraniem, natomiast praca pięty jest dodatkowo usprawniana.

  Dodatkowe komponenty w postaci pianki ap+ zapewniają niesamowite uczucie komfortu w trakcie biegania. Wytrzymała podeszwa poprawia natomiast amortyzację gwarantując tym samym lepszą trwałość.

  EL8 to tworzywo oferujące amortyzację i odbicie na poziomie pianki EVA. Jest ono lżejsze od tradycyjnego materiału, w związku z czym zwiększa efektywność energetyczną biegu.


  Waga: 310 g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: