Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do biegania męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do biegania Mizuno Wave Horizon 2 niebieskie 2018 Zobacz większe

Buty do biegania Mizuno Wave Horizon 3 niebieskie

Nowy

Mizuno

Dynamiczne i stabilne buty do biegania Mizuno Wave Horizon 3 dla mężczyzn z technologią Aerohug. Model wybierany przez zawodników stawiających na maksimum amortyzacji i umiarkowane wsparcie w pronacji. 

Więcej szczegółów

669,00 zł

459,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Nowość od marki Mizuno - wszechstronne buty do biegania Wave Horizon 3 dla biegaczy szukających maksimum amortyzacji i umiarkowanego  wsparcia w nadpronacji. Dzięki nim biegacze mogą podnieść swój trening na jeszcze wyższy poziom. Zastosowane w nich technologie sprawiają, że treningi nawet na długich dystansach stają się jeszcze bardziej komfortowe.

  We wszystkich butach z kolekcji Wave zastosowano równoległą płytkę kompozytową Mizuno Wave, która wspiera dynamikę odbicia i oferuje doskonałą amortyzację.

  Nowa płytka Cloud Wave to propozycja dla nadpronatorów. Zapewnia umiarkowany poziom wsparcia w połączeniu z maksymalną amortyzacją.

  W wierzchniej części prezentowanych butów zastosowano lekką siateczkę Air Mesh, która oferuje swobodny przepływ powietrza w ich wnętrzu.

  Komfort biegania w butach Wave Horizon 2 jest dodatkowo poprawiony dzięki systemowi Dynamotion Fit, który skutecznie ogranicza zbędną przestrzeń między stopą a butem Mizuno.

  Buty Wave Horizon 2 oferują doskonałe przetaczanie stopy, co spowodowane jest ograniczeniem negatywnych sił wpływających na pracę stopy zawodnika podczas zmian tempa biegania.

  System wentylacji Mizuno Intercool znajduje się na całej długości podeszwy środkowej prezentowanych butów. Jego zadaniem jest ograniczenie ciepła i wilgoci we wnętrzu butów.

  Wkładki wymienne w butach Mizuno zapewniają doskonałą trwałość modelu, jak również niesamowity komfort biegania.

  Tylną część podeszwy butów Wave Horizon 2 tworzy specjalna mieszanka gumy węglowej, która chroni podeszwę przed ścieraniem, a zawodnikowi zapewnia zwiększone wsparcie pracy pięty.

  U4iC oraz U4iCX to lekkie materiały amortyzujące, które decydują o pełnej amortyzacji i komforcie biegania na całej długości podeszwy.


  Waga: 340 g

  Drop: 10 mm

28 Inne produkty w tej samej kategorii: