Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do biegania męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do biegania Mizuno Wave Ultima 9 żółte 2018 Zobacz większe

Buty do biegania Mizuno Wave Ultima 9 żółte 2018

J1GC170905

Nowy

Mizuno

Lekkie, maksymalnie zamortyzowane buty do biegania Wave Ultima 9 w kolorze żółtym znanej marki Mizuno. Nadają się do pokonywania długich dystansów. Wybierane z uwagi na atrakcyjny design i funkcjonalność.

Więcej szczegółów

539,00 zł

349,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Najnowsza odsłona butów do biegania Wave Ultima 9 marki Mizuno, które oferują wagę niższą o 10 g w porównaniu do poprzedniego modelu. Buty skierowane są do zawodników o neutralnej stopie, którzy pragną w nich przemierzać długie dystanse. Charakteryzuje je innowacyjna konstrukcja, dzięki której podwyższony zostaje poziom amortyzacji i trwałości butów.

  Płytka kompozytowa Mizuno Wave decyduje o pełnej dynamice odbicia i świetnej amortyzacji.

  Płytka Cloud Wave to nowość w butach Mizuno. Zapewnia rewelacyjne odczuwanie miękkości dla stóp, jak również niebywałą elastyczność i komfort.

  Siateczka Air Mesh znajduje się w wierzchniej części prezentowanych butów i gwarantuje świetny przepływ powietrza w ich wnętrzu.

  Maksymalne dopasowanie buta do stopy biegacza to zadanie stojące przed system Dynamotion Fit, który niweluje zbędną przestrzeń między stopą a butem.

  Wkładki wymienne Premium Insock nie tylko podwyższają trwałość butów Wave Ultima 9, ale także zwiększają komfort biegania.

  Smooth Ride to system, który oferuje lepsze przetaczanie stopy biegacza dzięki ograniczeniu negatywnych skutków zmian tempa biegania na pracę stóp zawodnika.

  Całą długość podeszwy środkowej tworzy system wentylacji Mizuno Intercool, który staje się zbawienny w upalne, letnie dni.

  X10 to innowacja w postaci atrakcyjnej budowy tylnej części podeszwy butów Wave Ultima 9. Zastosowano w nich specjalną mieszankę gumy węglowej, która chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale także wspiera pracę pięty biegacza.

  U4iC iU4iCX to lekkie materiały amortyzujące odpowiadające za komfort i trwałość butów Mizuno oraz większa dynamika odbicia.


  Waga: 305 g

  Drop: 12 mm

30 Inne produkty w tej samej kategorii: