Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do biegania męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do biegania Mizuno Wave Daichi 3 żółte 2018 Zobacz większe

Buty do biegania Mizuno Wave Daichi 4

J1GJ197126

Nowy

Mizuno

Uniwersalne buty z linii trial Wave Daichi 4 marki Mizuno przeznaczone do biegania w terenie. Skierowane są zarowno do tych, którzy lubią biegać w parku lub lesie, jak również tych, którzy preferują bieganie w górach.

Więcej szczegółów

529,00 zł

379,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Uniwersalne buty Wave Daichi 4 marki Mizuno, które przeznaczone są do biegania w terenie - zarówno w parku lub lesie, jak również w terenach górskich. Zastosowano w nich innowacyjną podeszwę Michelin, która wzmacnia przyczepność i trakcję w każdym momencie. Maksymalne bezpieczeństwo zapewnia system: Xta Ride oraz Concave Wave. Dzięki wielu technologiom, buty te oferują pełne dopasowanie do stopy, znakomitą amortyzację i ochronę palców.

  Mizuno Wave to równoległa płytka kompozytowa zastosowana w podeszwie wszystkich butów z kolekcji Wave. Jej zadaniem jest wsparcie dynamiki odbicia, jak również poprawa amortyzacji.

  W wierzchniej części prezentowanych butów zastosowano lekką oddychającą  siateczkę Air Mesh, która optymalizuje poziom ciepła i wilgoci w ich wnętrzu.

  Buty Wave Daichi 3 zapewniają maksymalne dopasowanie do stopy za sprawą redukcji zbędnych przestrzeni pomiędzy stopą a butem, co wpływa na komfort biegania.

  Technologia XtaRide oferuje zupełnie nowe podejście do biegania w terenie. Oferuje bieżnik w kształcie litery "X" oraz specjalne żłobienia znajdujące się w środkowej częsci podeszwy Xta groove.

  W wyściółkach butów Mizuno zastosowano dodatkowe komponenty, które odpowiadają za niesamowite uczucie komfortu w trakcie biegania. 

  Nowoczesna konstrukcja bieżnika oferuje znakomitą przyczepność, a także możliwość hamowania wielokierunkowego. Specjalnie poskręcane wypustki na bieżniku ułatwiają szybkie odpadanie błota z podeszwy.


  Waga: 320 g

28 Inne produkty w tej samej kategorii: