Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do biegania męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do biegania Mizuno Wave Shadow zielone 2018 Zobacz większe

Buty do biegania Mizuno Wave Shadow zielone 2018

Nowy

Mizuno

Mizuno Wave Shadow w kolorze zielonym, przeznaczone dla doświadczonych zawodników stawiających na znakomite czucie podłoża. Zastosowane w nich innowacyjne technologie dbają o komfort biegania, jak również poprawę amortyzacji. Chcesz być szybszy niż własny cień?

Więcej szczegółów

499,00 zł

349,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Najnowsze buty treningowe dla doświadczonych biegaczy Mizuno Wave Shadow w kolorze zielonym. Model wybierany przez zawodników, którzy lubią rywalizować i cenią sobie doskonałą amortyzację, jak również świetne czucie podłoża. W prezentowanych butach zastosowano innowacyjną płytkę cloudwave, która dba o to, by odbicie odbywało się ze śródstopia, jak również nowoczesną chollewkę z wbudowanym systemem Dynamotion Fit.

  Komfort biegania w tych butach porównywalny do biegania na boso.

  Płytka kompozytowa Mizuno Wave usprawnia amortyzację, a także dynamikę odbicia, co skutecznie poprawia komfort biegania.

  Nowość na rok 2018 w butach Wave Shadow - płytka cloudwave, która została zaprojektowana w taki sposób, by umożliwić wykonywanie odbicia ze śródstopia.

  Lekka siateczka Air Mesh znajdująca się w wierzchniej części butów Wave Shadow ogranicza dostęp ciepła i wilgoci wewnątrz buta, co pozwala na swobodny przepływ powietrza w ich wnętrzu.

  System DynamotionFit stanowi gwarancję idealnego dopasowania butów do stopy zawodnika, dzięki czemu może on cieszyć się jeszcze większą wygodą i komfortem w trakcie treningów.

  Innowacyjny system Smooth Ride stworzono po to, by ruchy biegacza były jeszze bardziej płynne. Jest to możliwe za sprawą ograniczenia negatywnego wpływu zmian tempa biegania na pracę stopy zawodnika.

  System wentylacji Mizuno Intercool ulokowano na całej długości podeszwy środkowej butów Wave Shadow. Świetnie redukuje ciepło i wilgoć z wnętrza buta, co umożliwia zawodnikom swobodne bieganie w każdych warunkach atmosferycznych.

  W podeszwie butów Mizuno zastosowano dodatkowe komponenty, które oferują doskonałe uczucie komfortu podczas biegania, wytrzymałość i świetną amortyzację.

  Wkładki wymienne w prezentowanych butach to nie tylko gwarancja ich trwałości, ale także odczuwania maksymalnego komfortu w trakcie treningów.

  Specjalna mieszanka gumy węglowej to materiał znajdujący się w tylnej części podeszwy, dzięki któremu praca pięty biegacza jest wspierana, zaś podeszwa chroniona przed ścieraniem.

  Kolejnym materiałem wykorzystywanym w prezentowanych butach jest U4iC, który ma wpływ na amortyzację, jak również odbicie i precyzję w bieganiu.

  Drop spadek pięta/palce: 8 mm


  Waga: 250 g

  Drop: 8 mm

30 Inne produkty w tej samej kategorii: