Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do biegania męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do biegania Mizuno Wave Mujin 4 niebieskie 2017 Zobacz większe

Buty do biegania Mizuno Wave Mujin 4 niebieskie 2017

Nowy

Mizuno

Świetne buty do biegania Mizuno Wave Mujin 4 w kolorze niebieskim, które gwarantują maksymalne bezpieczeństwo i skuteczność na szlakach górskich. Model wyposażony w podeszwę chroniącą przed wilgocią i sprawdzającą się w każdych warunkach atmosferycznych.

Więcej szczegółów

579,00 zł

379,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Zaawansowane technologiczne buty do biegania dla mężczyzn Mizuno Wave Mujin 4 w kolorze niebieskim. Dzięki systemom XtaRide i Concave Wave gwarantują maksymalne bezpieczeństwo i skuteczność na szlakach górskich, jak również niesamowite wsparcie w każdych warunkach. Co więcej, świetnei sprawdzają się podczas aktywności w różnych warunkach pogodowych. Lekkie, stabilne i bardzo przyczepne.

  Płytka kompozytowa Mizuno Wave zapewnia maksymalną dynamikę odbicia i amortyzację podczas biegania w trudnym terenie.

  Siateczka Air Mesh ogranicza dostęp ciepła i wilgoci wewnątrz buta, jak również zapewnia swobodny przepływ powietrza.

  System XtaRide to nowe podejście producenta do biegania w terenie. Jego składnikami są specjalne elementy bieżnika w kształcie litery X, jak również żłobienia w środkowej części podeszwy Xta groove. Buty Mizuno znakomicie sprawdzają się na różnych podłożach i doskonale leżą na nogach zawodnika.

  Stabilność w butach Wave Mujin 4 zapewniona jest za sprawą technologii Dynamotion Fit. Dzięki niej zbędne przestrzenie między nogą a butem zawodnika są ograniczane, co odpowiada za maksymalne ich wzajemne dopasowanie.

  Wkładki wymienne w butach marki Mizuno są bardzo wygodne, wytrzymałe i podwyższają trwałość butów.

  Pianka ap+ to specjalnie zaprojektowane komponenty w wyściółce butów Wave Mujin 4, które odpowiadają za komfort w trakcie biegania, znakomitą amortyzację i trwałość butów.

  Konstrukcja bieżnika w prezentowanych butach decyduje o nieprawdopodobnej przyczepności i możliwości hamowania wielokierunkowego. Bieżnik wyposażony został w specjalnie poskręcane wypustki, dzięki którym błoto w szybki sposób odpada z podeszwy.

  ESS Rock Plate to specjalna płytka zabezpieczająca, która znajduje się w przodostopiu. Chroni stopę zawodnika przed odczuwaniem negatywnych skutków biegania po nierównym terenie.  Waga: 355 g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: