Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do biegania męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do biegania Mizuno Wave Equate czarme 2017 Zobacz większe

Buty do biegania Mizuno Wave Equate czarne 2017

Nowy

Mizuno

Stabilizujące buty do biegania Wave Equate marki Mizuno w kolorze czarnym. Skierowane do tych średniozaawansowanych zawodników, którzy potrzebują umiarkowanego wsparcia pronacji. Wyposażone w najnowsze technologie, które odpowiadają za maksymalny komfort, amortyzację i stabilność.

Więcej szczegółów

469,00 zł

299,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Mizuno Wave Equate to nowoczesne buty stabilizujące do biegania, które wybierają średniozaawansowani zawodnicy potrzebujący umiarkowanego wsparcia pronacji. Model wyposażony w specjalne żłobienia w podeszwie, jak również atrakcyjnie zaprojetkowaną cholewkę, która wspiera stopę od wewnętrznej satroney. Buty marki Mizuno oferują niesamowity komfort, dynamikę oraz amortyzację.

  Równoległa płytka kompozytowa Mizuno Wave odpowiada za niesamowitą amortyzację, a także uczucie lekkości i szybkości.

  W wierzchniej części buta Mizuno znajdziemy przewiewną siateczkę Air Mesh, która zapewnia zawodnikom swobodny przepływ powietrza we wnętrzu butow.

  Płynne bieganie to skutek zmniejszenia negatywnego wpływu zmian tempa biegania na pracę stopy mężczyzny.

  Buty marki Mizuno są maksymalnie dopasowane do stopy zawodnika, co zapewnia niesamowitą wygodę w trakcie treningów.

  System wentylacji Mizuno Intercool umiejscowiony został na całej długości podeszwy środkowej prezentowanych butów. Za jego sprawą ciepło i wilgoć są odprowadzane z ich wnętrza.

  W tylnej części podeszwy butów Wave Equate zastosowano specjalną mieszankę gumy węglowej - materiał chroniący podeszwę przed ścieraniem oraz usprawniający pracę pięty biegacza.

  Lekkie tworzywo EL8 tworzące podeszwę prezentowanych butów zapewnia nam świetną amortyzację i odbicie, porównywalne do pianki EV, jednak ELB jest lżejsze, oferując większą efektywność energetyczną biegu  Waga: 310 g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: