Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do biegania męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do biegania Mizuno Wave Inspire 13 czarne 2017 Zobacz większe

Buty do biegania Mizuno Wave Inspire 13 czarne 2017

Nowy

Mizuno

Mizuno Wave Inspire 13 to rewelacyjne buty dla zaawansowanych biegaczy, którzy pragną utrzymywać wysokie tempo oraz potrzebują umiarkowanego wsparcia w pronacji, by odczuwać podaczs biegu komfort. Model wyposażony w innowacyjną podeszwę opartą o najnowsze technologie, jak rownież atrakcyjną cholewkę.

Więcej szczegółów

569,00 zł

369,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Atrakcyjny design w połączeniu z bogactwem najnowszych technologii to nic innego jak wyjątkowe buty do biegania Mizuno Wave Inspire 13 dla mężczyzn. Model zaprojektowano z myślą o zaawansowanych zawodnikach poszukujących umiarkowanego wsparcia, a także utrzymujących wysokie tempo. Buty są lekkie, wygodne, świetnie dopasowane do stopy oraz znakomicie zamortyzowane. Wszystko to sprawia, że model ten jest coraz częściej wybierany przez amatorów aktywnego spędzania wolnego czasu.

  Płytka kompozytowa Mizuno Wave to główny składnik butów z kolekcji Wave. Dzięki niej zawodnik cieszy się znakomitym odbiciem, dynamiką, a także amortyzacją.

  Swobodny przepływ powietrza we wnętrzu buta Mizuno jest możliwy za sprawą przewiewnej siateczki Air Mesh, która wyściela wierzchnią część buta.

  Płynne bieganie jest głównym zadaniem technologii Smooth Ride, która ogranicza negatywne oddziaływanie zmian tempa biegania na pracę stopy biegacza.

  Buty Wave Inspire 13 są maksymalnie dopasowane do stopy biegacza. Ich unikalna budowa sprawia, że zbędne przestrzenie między stopą a butem są redukowane.

  Mizuno Intercool to zaawansowany system wentylacji, który ma za zadanie redukować ciepło i wilgoć gromadzące się we wnętrzu butów.

  Pebax Powered Wave to nowoczesna konstrukcja butów Wave Inspire 13, dzięki której energia jest maksymalnie zwracana podczas przetaczania stopy.

  Premium Insock to technologia, o którą oparto wkładki wymienne prezentowanych butów. Dzięki nim buty są jeszcze bardziej trwałe i wygodne.

  X10 to inaczej specjalna mieszanka gumy węglowej - materiał wyścielający tylną część podeszwy butów Mizuno. Chroni on podeszwę przed ścieraniem, a także wspiera pracę pięty biegacza.  Materiałem budującym podeszwę butów Mizuno jest także U4iC, który redukuje drgania i amortyzuje stopę.

  U4iCX to zaawansowana wersja U4iC. Lekki materiał amortyzujący odpowiada za maksymalną wytrzymałość i trwałość butów.  Waga: 310 g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: