Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do biegania męskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
Ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do biegania Mizuno Synchro MX 2 czarne Zobacz większe

Buty do biegania Mizuno Synchro MX 2 czarne 2017

Nowy

Mizuno

Mizuno Synchro MX 2 to innowacyjne buty do biegania dla zawodników o stopie neutralnej lub lekko supinującej, jak również tych o zwiększonej masie ciała. Buty zapewniają maksymalny poziom komfortu podczas treningów, zaś ich innowacyjnie zaprojektowana podeszwa odpowiada za doskonałą amortyzację. Buty przeznaczone na utwardzone nawierzchnie.

Więcej szczegółów

399,00 zł

299,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę

 • Najnowsza propozycja obuwia biegowego od marki Mizuno - model Synchro MX 2 o znakomitych parametrach technicznych. Model butów bez słynnej wkładki Wave za to z duwarstwową podeszwą. Niższa warstwa zbudowana z miękkiej pianki U4iC doskonale amortyzuje, natomiast wyższa warstwa zbudowana z Ap+ zapewnia dużą stabilność.

    Buty skierowane są do mężczyzn wyróżniających się neutralną lub supinującą stopą, jak również tych poszukujących znakomicie zamortyzowanego sprzętu. Ich spektakularnie zaprojetkowana podeszwa opiera się o liczne technologie, które wpływają na stabiliację stopy podczas treningów, jak również jej znakomite wsparcie podczas wyczerpujących treningów.

  Doskonała oddychalność stopy w bucie Mizuno zapewniona jest za sprawą lekkiej siateczki Air Mesh, która tworzy wierzchnią część buta.

  Płynne bieganie i lepsze przetaczanie stopy odbywa się za sprawą technologii Smooth Ride, a mianowicie ograniczania negatywnego wpływu zmian tempa biegania na pracę stopy zawodnika.

  Technologia Dynamotion Fit oferuje maksymalne dopasowanie cholewki buta Synchro MX 2 do ruchów stopy biegacza.

  Znakomitą amortyzację, trwałość butów i komfort podczas biegania zapewniają wkładki wymienne zastosowane w prezentowanych butach.

  Tylną część podeszwy buta Mizuno tworzy specjalna mieszanka gumy węglowej, która wspiera pracę pięty biegacza, a także wzmacnia odporność podeszwy na ścieranie.

  Znakomity materiał amortyzujący zastosowany w podeszwie buta Synchro MX 2 - lekka pianka U4iCX. W doskonały sposób wspiera pracę stopy zawodnika, a także zwiększa trwałość butów.  Mizuno Synchro to innowacyjna konstrukcja buta marki Mizuno, która łączy w sobie dwa specjalne komponenty podeszwy, dzięki którym praca stopy jest jeszcze bardziej zsynchronizowana.

  Waga: 295g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: