Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do biegania damskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do biegania Mizuno Wave Daichi 4 damskie 2019 Zobacz większe

Buty do biegania Mizuno Wave Daichi 4 damskie 2019

Nowy

Mizuno

Damskie buty do biegania w terenie Mizuno Wave Daichi 4. Doskonałe na treningi na szlakach górskich, jak również użytkowanie w mieście. Model oparty o wygodną cholewkę oraz nowoczesną podeszwę z bieżnikiem w kształcie litery X oraz systemem XtaRide.

Więcej szczegółów

525,00 zł

349,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę •  Trialowe buty do biegania dla kobiet Mizuno Wave Daichi 4, przeznaczone  do treningów na leśnych ścieżkach oraz na szlakach górskich. Nowoczesna konstrukcja oferująca pełne dopasowanie do stopy oraz systemem XtaRide zapewniają komfort biegania w każdych warunkach.

  Damskie buty Mizuno gwarantują niezwykłe bezpieczeństwo oraz przyczepność w trakcie biegania na zróżnicowanym podłożu. Dodatkowo, rejon palców oraz pięty w butach Wave Daichi 4 został zabezpieczony, by uniknąć nieprzyjemnych otarć.


  Nowoczesna pytka Concave Wave została zastosowana w podeszwie butów Mizuno tak, by zapewnić pełne bezpieczeństwo i skuteczność w trakcie treningów leśnych oraz górskich.

  Air Mesh

  Siateczka Air Mesh to element wierzchniej części prezentowanych butów biegowych, której celem jest poprawa przewiewności w ich wnętrzu, oferując komfort i bezpieczeństwo.

  Dynamotion Fit

  System Dynamotion Fit zastosowany w damskich butach biegowych zmniejsza zbędne przestrzenie pomiędzy stopą a butem.

  Xta Ride

  Xta Ride to innowacyjny system w damskich butach biegowych Mizuno, przedstawiony jako podeszwa z bieżnikiem w kształcie litery X oraz żłobienia w środkowej części podeszwy, zwiększające przyczepność i trakcję.

  ap+

  Dodatkowe komponenty w butach do biegania Mizuno Wave Daichi 4 wpływają na wzmocnioną amortyzację, komfort i trwałość obuwia.

  Michelin

  Podeszwa damskich butów biegowych Wave Daichi 4 wykonana została ze specjalnej gumy Michelin, która odpowiada za rewelacyjną przyczepność oraz komfort w tracie treningów na nierównym podłożu.


  Waga: 270 g

  Drop: 12 mm

11 Inne produkty w tej samej kategorii: