Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do biegania damskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do biegania Mizuno Wave Ultima 10 niebieskie 2018 Zobacz większe

Buty do biegania Mizuno Wave Ultima 10 niebieskie 2018

J1GC180947

Nowy

Mizuno

Profesjonalne buty do biegania Mizuno Wave Ultima 10 dla zawodników trenujących na długich i średnich dystansach. Model stworzony z myślą o biegaczach o stopie neutralnej, jak również tych, który oczekują maksymalnej amortyzacji przy zachowaniu pełnego dopasowania buta do stopy. Buty Mizuno oferują świetną płynność i lepsze przetaczanie stopy.

Więcej szczegółów

539,00 zł

399,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Mizuno Wave Ultima 10 to jedne z najbardziej komfortowych i stabilnych butów do biegania dla zawodników, którzy preferują treningi na średnich oraz długich dystansach. Model ten znakomicie sprawdzi się w przypadku biegaczy o stopie neutralnej, jak rówież tych oczekujących pełnej amortyzacji, dopasowania do stopy i maksymalnego komfortu.

  Buty biegowe Mizuno Wave Ultima 10 to obuwie ułatwiające przetaczanie stopy w trakcie biegania, dzięki czemu ruchy zawodnika są jeszcze bardziej płynne.

  Podobnie jak wszystkie buty z kolekcji Wave, buty do biegania Wave Infinity 10 wyposażono w płytkę kompozytową, która tym razem zyskuje nową odsłonę: Cloud Wave. Dziki niej zawodnicy cieszą się znakomitą dynamiką, amortyzacją oraz płynnością ruchów.

  System Dynamotion Fit ma na celu usprawnienie dopasowania buta do stopy, co jest możliwe za sprawą redukcji zbędnych przestrzeni pojawiających się między stopą a butem Mizuno. O komfort i wygodę dbają dodatkowo specjalne wzmocnienia oraz odpowiedni kształt cholewki obuwia.

  Prezentowane buty do biegania dla mężczyzn Mizuno Wave Ultima 10 charakteryzuje zastosowanie nowych wkładek klasy premium, dzięki którym biegacz cieszy się jeszcze większym komfortem i wygodą w trakcie treningu.  Smooth Ride to znakomita technologia mająca na celu poprawę przetaczania stopy poprzez redukcję negatywnych sił oddziałujących na pracę stopy podczas zmian tempa biegania.

  System wentylacji Mizuno Intercool umieszczony został na całej długości podeszwy środkowej obuwia biegowego Mizuno, dzięki czemu pozwala na jeszcze lepszą kontrolę nad poziomem ciepła i wilgoci wewnątrz butów.

  Elementem budującym podeszwę butów do biegania Wave Ultima 10 jest specjalna mieszanka gumy węglowej, która chroni podeszwę przed ścieraniem, a także wspiera dodatkowo pracę pięty mężczyzny.

  Konstrukcja podeszwy butów do biegania Mizuno dla mężczyzn opiera się także o dwa nowe komponenty: lekkie pianki U4iC oraz U4iCX, które zwiększają komfort i trwałość obuwia, a także znacząco podwyższają amortyzację.


  Waga: 335 g

  Drop: 12 mm

30 Inne produkty w tej samej kategorii: