Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do biegania damskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do biegania Mizuno Wave Equate 2 damskie niebieskie 2018 Zobacz większe

Buty do biegania Mizuno Wave Equate 2 damskie niebieskie 2018

Nowy

Mizuno

Mizuno Wave Equate 2 to świetnie zamortyzowane buty do biegania, oferują doskonałe wsparcie w umiarkowanej pronacji. Model dedykowany biegaczkom preferującym treningi rekreacyjne.

Więcej szczegółów

459,00 zł

299,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Szybkie, bardzo stabilne i doskonale zamortyzowane buty do biegania Mizuno Wave Equate 2 w kolorze niebieskim dla rekreacyjnych zawodniczek. Zastosowano w nich unowocześnioną konstrukcję cholewki, która oferuje znakomite trzymanie stopy oraz pełną stabilizację. Bogactwo innowacji sprawia, że model ten jest niesamowicie wygodny i komfortowy podczas treningów.

  Prezentowany but stabilizujący oferuje zastosowanie doskonałej płytki kompozytowej Mizuno Wave, która sprawdza się przede wszystkim w przypadku osób chcących odczuwać najwyższy komfort biegania.

  Lekka siateczka Air Mesh zastosowana została w wierzchniej części butów. Jej zadaniem jest zapewnienie swobodnego przepływu powietrza w ich wnętrzu.

  Doskonałe dopasowanie stopy do buta Mizuno możliwe jest za sprawą systemu Dynamotion Fit, który ogranicza zbędną przestrzeń między stopą a butem.

  Technologia Smooth Ride zapewnia doskonałą płynność w bieganiu dzięki ograniczeniu negatywnych skutków zmian tempa biegania na pracę stopy zawodniczki.

  System wentylacji Mizuno Intercool zastosowany został na całej długości podeszwy środkowej buta Mizuno. Ma za zadanie odprowadzać ciepło i wilgoć z jego wnętrza.

  W tylnej części podeszwy butów Wave Equate 2 wykorzystano specjalną mieszankę gumy węglowej, która chroni podeszwę przed ścieraniem i wspiera pracę pięty.

  Pianka ap+ przedstawiona została jako dodatkowe komponenty w wyściółce butów, dzięki którym zawodniczka odczuwa pełen komfort podczas treningów.

  Lekkie tworzywo EL8 oferuje biegaczkom wyjątkową amortyzację i odbicie na poziomie pianki EVA. Jest ono lżejsze od wspomnianej pianki, w związku z czym zwiększa efektywność energetyczną biegu.


  Waga: 255 g

  Drop: 12 mm

12 Inne produkty w tej samej kategorii: