Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do biegania damskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do biegania Mizuno Wave Ultima 9 damskie różowe 2018 Zobacz większe

Buty do biegania Mizuno Wave Ultima 9 damskie różowe 2018

Nowy

Mizuno

Jedne z najbardziej kobiecych butów do biegania - Mizuno Wave Ultima 9. Model nadający się do przebiegnięcia długich dystansów, wyposażone  w piankę U4iC X. Nowa Ultima 9 lżejsza o 10 g.

Więcej szczegółów

539,00 zł

349,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Mizuno Wave Ultima 9 to doskonałe buty do biegania dla biegaczek o neutralnej stopie.  Model gwarantuje bardzo dobrą amortyzację, świetne dopasowanie do stopy, wyjątkowe uczucie komfortu i płynne przetaczanie stopy.

  Mizuno Wave to równoległa płytka kompozytowa, która tworzy podeszwę wszystkich butów z kolekcji Wave. Jej zadaniem jest wsparcie dynamiki odbicia oraz maksymalizacja amortyzacji.

  Jak najwyższa miękkość dla stopy, jak również komfort i elastyczność to zasługa nowej płytki Cloud Wave, którą zastosowano w prezentowanym modelu.

  Wierzchnia część prezentowanych butów oparta została o wykorzystanie siateczki Air Mesh, która zapewnia swobodny przepływ powietrza w bucie.

  Buty marki Mizuno są w pełni dopasowane do stopy. Zbędna przestrzeń pomiędzy stopą a butem jest ograniczana do minimum, co przekłada się na komfort biegania.

  W prezentowanych butach zastosowano wkładki wymienne, które podwyższają ich trwałość, jak również komfort biegania.

  Płynne przetaczanie w butach Wave Ultima 9 jest możliwe dzięki systemowi Smooth Ride, który redukuje negatywny wpływ zmian tempa biegania na pracę stopy zawodniczki.      

  System wentylacji Mizuno Intercool wpływa na ograniczanie dostępu ciepła i wilgoci wewnątrz buta. Wyściela całą długość podeszwy środkowej buta Mizuno.

  Specjalna mieszanka gumy węglowej jest materiałem zastosowanym w tylnej części podeszwy. Jego zadaniem jest ochrona podeszwy przed ścieraniem oraz wsparcie pracy pięty w trakcie biegania.

  Najnowszy materiał U4iCX zastosowany w butach Mizuno odpowiada za podwyższenie amortyzacji i trwałości butów.


  Waga: 255 g

  Drop: 12 mm

30 Inne produkty w tej samej kategorii: