Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do biegania damskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do biegania Wave Rider 20 damskie różowe 2017 Zobacz większe

Buty do biegania Wave Rider 20 damskie różowe 2017

Nowy

Mizuno

Nowoczesne damskie buty do biegania Wave Rider 20 wyprodukowane przez znaną firmę Mizuno. Buty przeznaczone są dla neutralnych zawodniczek. Najlepiej ich właściwości odczuje się na asfaltowych trasach ale jeśli zboczysz na leśną ścieżkę one również spiszą się doskonale.

Więcej szczegółów

599,00 zł

279,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Wave Rider 20 to kolejna, 20 edycja legendarnych butów do biegania renomowanej firmy Mizuno. Buty, w których po raz pierwszy zastosowano płytkę Cloud Wave, to model zaprojektowany dla kobiet o zróżnicowanym stopniu zaawansowania w bieganiu. Nietuzinkowy design i zastosowanie innowacyjnych technologii to cechy, które sprawiają, że Wave Rider 20 są butami niemal idealnymi.

  Mizuno Wave jest pionierską technologią wykorzystaną w większości butów japońskiego producenta. Technologia wpływa na polepszenie dwóch ważnych podczas biegania funkcji: amortyzacji i stabilizacji.

  Buty Wave Rider 20 posiadają przewiewną siateczkę Air Mesh, która znajduje się w wierzchniej części buta. Dzięki niej buty mogą swobodnie oddychać w każdą pogodę.

  Płynność jest kwestią istotną dla efektywnego biegania. By ją poprawić, firma Mizuno zastosowała technologię Smooth Ride, która ma na celu ograniczenie negatywnych sił wpływających na pracę stóp podczas zmian tempa w bieganiu.

  Buty Wave Rider 20 poruszają się zgodnie z ruchami stopy zawodniczki. Dzięki technologii Dynamotion Fit są maksymalnie dopasowane do stopy, a zbędne przestrzenie między butem a stopą są niwelowane.

  System wentylacji Mizuno Intercool, który znajduje się na całej długości podeszwy środkowej buta odpowiada za redukcję wilgoci i ciepła z wnętrza buta.

  Konstrukcja butów z kolekcji Wave oparta jest o technologię Pebax Rnew, która jest trwała i ekologiczna technologia. Bazuje ona na wykorzystaniu oleju roślinnego, dzięki czemu wpływa na zmniejszenie emisji dwutlenku węgla.

  Buty posiadają wygodne i solidnie wykonane wkłądki wymienne, które pozwalają na jeszcze bardziej komfortowe bieganie.

  X10 jest technologią, która chroni podeszwę buta przed ścieraniem i wspomaga pracę stóp podczas biegania. Jest to możliwe dzięki specjalnej mieszance gumy węglowej, która umieszczona została w tylnej części podeszwy.

  U4iCX jest lekką pianką znajdującą się pod wkładką butów firmy Mizuno. Dzięki niej drgania są w większym stopniu absorbowane, a but jest lepiej zamortyzowany.

  Waga: 245g

12 Inne produkty w tej samej kategorii: