Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do biegania damskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do biegania Mizuno Wave Connect 3 damskie 2016 Zobacz większe

Buty do biegania Mizuno Wave Connect 3 damskie 2016

J1GD164809

Nowy

Mizuno

Mizuno Wave Connect 3 to damskie buty dla średniozaawansowanych biegaczek, które oczekują stabilnego i doskonale zamortyzowanego sprzętu. Buty wyposażone zostały w najnowocześniejsze technologie. Doskonale sprawdzają się nawet podczas długich dystansów.

Więcej szczegółów

469,00 zł

309,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Damskie buty Mizuno Wave Connect 3 to nowsza wersja Wave Nexus, które wybierane są przez wiele średniozaawansowanych biegaczek. Ich cechami charakterystycznymi są z pewnością bardzo dobra amortyzacja, znakomita stabilizacja oraz wykorzystanie innowacyjnych technologii, które mają na celu dbanie o komfort regularnie biegających zawodniczek.

  Technologia Mizuno Wave wykorzystana w butach Wave Connect 3 sprawia, że są one dynamiczne i szybkie dzięki doskonałej amortyzacji i stabilności.  Prezentowany model wyposażony został w przewiewną siateczkę, która zapewnia maksymalną oddychalność i komfort wierzchniej części buta.  W zewnętrznej części buta zastosowano innowacyjny system Smooth Ride, dzięki któremu każda kobieta może cieszyć się płynnym i komfortowym bieganiem.


  Model Wave Connect 3 wykorzystuje technologię Dynamotion Fit, zintegrowaną z cholewką i niewidoczną z zewnątrz. System odpowiada za doskonałe dopasowanie buta do stopy zawodniczki i eliminuje zbędną przestrzeń pomiędzy nimi.


  Świetną wentylację w bucie gwarantuje system Mizuno Intercool, który zastosowany został w środkowej podeszwie buta.


  Firma Mizuno dba o środowisko, dlatego też konstrukcję Wave oparto o technologię Pebax - trwałą i ekologiczną ze względu na wykorzystanie jako bazy oleju roślinnego.


  Wygodę w użytkowaniu, wytrzymałość i amortyzację zapewniają również wymienne wkładki z zastosowaną w nich technologią Premium Insock.

  Kolejną technologią zastosowaną w prezentowanych butach jest X10, która dzięki wykorzystaniu odpornej na ścieranie mieszanki gumy węglowej gwarantuje nieścieralność butów, jak również wsparcie pięty w trakcie biegania.


  W podeszwach butów zastosowano specjalny materiał U4ic, który jest odpowiedzialny za doskonałą stabilność i amortyzację. Dzięki niemu zapewniony jest również bardzo dobry stosunek amortyzacji do wagi zawodniczki.

  System SR touch to, podobnie jak U4ic, materiał amortyzujący znajdujący się pod piętą. Jest on szczególnie istotny dla zawodniczek biegających od pięty.

12 Inne produkty w tej samej kategorii: