Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do biegania damskie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Mizuno Wave Inspire 12 W damskie buty do biegania 2016 Zobacz większe

Mizuno Wave Inspire 12 W damskie buty do biegania 2016

Nowy

Mizuno

Buty do biegania Mizuno Wave Inspire 12 zapewniają wysoki komfort nawet podczas długotrwałego biegu. Lekki but z niezawodna amortyzacją dla stopy neutralnej i potrzebującej wsparcia pronacji.

Więcej szczegółów

539,00 zł

349,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Mizuno Wave Inspire 12 jest butem dla biegaczy utrzymujących wysokie tempo. Podeszwa wykonana z pianki U4iC oraz U4iCX  z systemem SR Touch zapewnia wysoki komfort i najlepszą amortyzację wstrząsów.

  Mizuno Dynamotion Fit zapewnia optymalne dopasowanie cholewki buta przy kązdym ułożeniu stopy podczas biegu. Dodatkowo but jest elastyczny i idealnie dopasowuje się do stopy.

  Podeszwa zbudowana z pianki U4iC umożliwia efektywną amortyzację wstrząsów i jednocześnie zapewnia butom lekkość. Tworzywo U4iC zapewnia wysoką zdolność wygaszania drgań i optymalnie rozkłada ciśnienie podczas stawiania kroku.

  But Mizuno Wave Inspire 12 zapewnia wysoką stabilność pięty. Mieszanka węglowa X10, która pokrywa spód podeszwy nadaje idealną przyczepność buta do podłoża i doskonałą kontrolnę podczas każdego kroku.

  Elastyczna i wytrzymała wkładka Mizuno Wave zapewnia niezwykły komfort podczas każdego kroku. Posiada zdolność oddawania siły wytworzonej podczas lądowania do kończyny, która wpływa na lekkość i sprężystość kroku. Mizuno Wave jest dopasowana do stopy biegacza zapewnia dobrą stabilizację pięty bez nadmiernego usztywnienia całej stopy.

  Premium Instock jest wymienną wkładką zbudowaną z lekkiej i oddychającej pianki. Gwarantuje ochronę przed otarciami i zapewnia dodatkową amortyzację. Wkładka, wypełniająca wnętrze buta zapewnia komfort i jest przyjemna dla stopy.

  Technologia SmoothRide usprawnia dynamikę i płynność ruchów. Wyprofilowanie podeszwy powoduje równomierne rozkładanie ciśnienia dzięki czemu chroni stopę i kość piętową. SmoothRide nadaje wysoki komfort podczas każdego kroku.

  Systemy AIRmesh i Mizuno InterCool zapewniają wysoką oddychalność i gwarantują suchość skóry. Oba systemy umożliwiają zachowanie komfortu nawet po dłutgotrwałym biegu.

  Mizuno InterCool rozwiązuje problem ciepła i wilgoci, które gromadzą się podczas biegu. Umożliwia to system wentylacyjny, usuwający ciepło i wilgoć przez otwory w podeszwie.

  Waga: 260g

  Kolor wg. producenta: Royal Purple/Silver/Diva Pink

30 Inne produkty w tej samej kategorii: