Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Bieganie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do biegania Mizuno Wave Ultima 11 kolor True Blue rok 2020 Zobacz większe

Buty do biegania Mizuno Wave Ultima 11 kolor True Blue rok 2020

Nowy

Mizuno

Męskie buty do biegania Mizuno Wave Ultima 11.
Przeznaczone są dla biegaczy neutralnych, wybierających głównie utwaradzone powierzchnie biegowe. 

Więcej szczegółów

509,00 zł

429,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Buty do biegania Mizuno Wave Ultima 11 to model skierownay dla biegaczy zawodowych i profesjonalnych amatorów, których stopa mieści się w typie neutralnym lub supinującym. 
  Preferowana nawierzchnia biegowa dla użytku butów to utwardzone nawierzchnie takie jak drogi asfaltow i chodniki z kostki.  

  Wysoce technologiczny model Mizuno, łączy w sobie wiele technologii marki, z których główną rolę odgrywa bezszwowa cholewka. Wykonana jest z mniejszej ilości materiałów niż do tej pory. SKutkuje to lżejszym i szybszym typem obuwia. 

  Wave Ultima 11 wypełniony technologiami, o których poczytać można tuż poniżej, zapewnia rewelacyjną amortyzację oraz dynamikę odbicia. Chroni to stawy nie tylko kolan, ale i kostek czy bioder, o czym przekonać można się przemierzając kolejne kilometry. 


  Mizuno Wave to technologiczy element podeszwy butów zapewniający elasyczne i sprężyste odbicie po każdym kroku Jego zadaniem jest wzmocnienie amortyzacji i dynamiki odbicia.

  Air Mesh

  Air Mesh to materiał z którego wykonany jest but z wyjątkiem podeszwy. Jego zadaniem jest odprowadzenie nadmiaru ciepła i wilgoci z wbętrza buta biegowego. Technologiczna siateczka łączy w sobie technologię Dymotion Fit. 

  Systemem Dynamotion Fit to sposób w jaki cholewka buta okala i dynamicznie dopasowuje się do stopy. Wynikiem tego jest elastyczne dopasowanie się do każdego ruchu, takiego jakie tysiące wykonywanych jest przez każdą stopę podczas biegu. 

  Wkładki  o technologii Premium Insock, zapewniają jeszcze lepsze dopasowanie się buta do stopu podczas begu oraz wspomagają dynamizm podeszwy.

  Smooth Ride to system usprawniający przetaczanie stopy. Dzięki niemu każdy krok nabiera lekkości. 

  Mizuno Intercool to dodatkowy system chłodzenia podeszwy stopy. Zastosowany w bucie Mizuno Wave Ultima 11 system idealnie radzi sobie z obniżeniem wilgotności i temperaturu we wnętrzu buta.  

  X10 to mieszanka gumy węglowej. Jest to materiał którego umiejscowienie znajduje się na podeszwie buta, a za zadanie ma ochronienie lekkiej pianki U4icX, matreiału budującego całą podeszwę buta, przed starciem i uszkodzeniem. 

  U4iCX

  U4iCX to nowa innowacyjna pianka, ukryta w podeszwie butów Wave Ultima 11, zapewnia lekkość, komfort biegu i amortzację, która wiąże się a ochroną stawow przed ich zużyciem. 

30 Inne produkty w tej samej kategorii: