Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Bieganie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do biegania Mizuno Wave Daichi damskie 2016 Zobacz większe

Buty do biegania Mizuno Wave Daichi damskie 2016

Nowy

Mizuno

Buty Mizuno Wave Daichi to model obuwia przeznaczony dla biegaczek terenowych, które cenią produkty najwyżsej jakości. Posiadają wiele nowoczesnych zastosowań, oraz najlepszych materiałów. Charakteryzują się modnym designe.

Więcej szczegółów

499,00 zł

399,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Buty Mizuno Wave Daichi łączą w sobie innwacyjne techologie, powstałe w oparciu o naljepsze materiały. Współpraca z firmą Michelin zaowocowała stworzeniem podeszwy z bieżnikiem, który zapewnia wyjątkową przyczepność i wielofunkcyjne hamowanie. Wzmocniono siatkę nie tracąc na dynamice buta. Siateczka AirMesh daje 100% komfort korzystania z obuwia, dzięki wysokiej przewiewności. System X-Groove umieszczony w śródstopiu wchłania wstrząsy, wspomaga bezpieczeństwo- chroni przed skręceniem kostki.

  Technologia Mizuno Wave łączy w sobie dwie podstawowe cechy obuwia sportowego: amortyzację i stabilizację.

  System DynamotionFit opiera swoje prace na anatomii, dzięki czemu buty idealnie dopasowują się do stopy. Usprawnia to pracę, oraz zwiększa uczucie komfortu.

  Premium INSOCK to rozwiązanie, dzięki któremu wymienna wkładka zapewnia dłuższą żywotność buta, oraz lepszą amortyzację.

  Nowatorski system X10 powstał przy użyciu mieszanki gumy węglowej. Umiejscowiona w obszarach najbardziej narażonych na eksplotację, wydłuża ywotność obuwia, dodatkowo wspiera pracę pięty.

  System XtaRide to nowatorskie podejście dla biegaczy terenowych, podeszwa posiada bieżnik w kształcie litery X, oraz wyżłobienia w środkowej części podeszwy Xta groove. Dzięki temu systemowi buty stają się integralną częścią biegacza, oraz idealnie dostosowują się do podłoża.

  Materiał ap+ wzmacnia wytrzymałość podeszwy, zwiększa amortyzację, oraz usprawnia trwałość obuwia. Dodatkowe komponenty w wyściółkach nadają niesamowite uczucie w czasie biegu.

  waga buta: 270 g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: