Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Bieganie

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Obniżka! Buty do biegania Mizuno Wave Rider 19 damskie 2016 Zobacz większe

Buty do biegania Mizuno Wave Rider 19 damskie 2016

Nowy

Mizuno

Buty Mizuno Wave Rider 19 to produkt przeznaczony dla neutralnych biegaczek, które oczekują profesjonalizmu. Buty są wydajne, lekkie, komfortowe, wygodne i mają wysoki poziom amortyzacji. Dodatkowo posiadają unikatowy, modny kolor. Jeśli oczekujesz wsparcia w czasie treningów, buty spełnią nawet najwyższe wymagania.

Więcej szczegółów

579,00 zł

258,00 zł

Pytanie do produktu/negocjuj cenę • Buty, które łączą w sobie wiele nowoczesnych technologii, a także materiałów najwyższej jakości. Siatka Air Mesh pozwala stopom na pełną oddychalność, materiał X10, który został stworzony na bazie gumy węglowej niweluje skutki eksploatacji, w miejscach na nią najbardziej narażonych. Nowoczesny system SR Touch to materiał absorbujący wstrząsy, które powstają przy każdym odbiciu stop, a dzięki swym właściwościom utrzymuje szybkie i skuteczne przetaczanie stopy. System Dynamotionfit pozwala na anatomiczne dopasowanie się buta do stopy, dzięki czemu maksymalnie zwiększa poziom komfortu. Pianka U4iC amortyzuje uderzenia stopy od podłoża, jest lżejsza, mimo tego but nie traci na wydajności, a co wane ochrania pracę pięty.

  Premium INSOCK to system, który zastosowano przy tworzeniu wkładki, która jest wymienna, co przekłada się na wydłużenie jej żywotności.

  PebaxRnew to technologia, w której użyto właściwości oleju roślinnego. Sprawia to, że konstrukcja staje się trwała i ekologiczna, ale zachowuje przy tym wysoką wydajność.

  Mizuno Wave to technologia, która w skuteczny sposób łączy dwie podstawowe funkcje: amortyzację i stabilizację. Dzięki temu każdy stawiany krok jest pewny.

  SmoothRide to inżynierskie rozwiązanie, które minimalizuje negatywne sktuki w czasie zmiany tempa biegu. Dzięki temu bieganie staje się płynniejsze.

  waga buta: 280 g

30 Inne produkty w tej samej kategorii: