Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Producenci

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Kategorie 

Sklep Sportowy SkiTenis

Nasza firma na rynku artykułów sportowych funkcjonuje od 1988 roku. Podczas tego okresu nabyliśmy wiedzę i doświadczenie, które pozwala nam oferować najlepszy sprzęt sportowy w atrakcyjnych cenach. Wszystkie produkty w sklepie SkiTenis są objęte 2 - letnim okresem gwarancyjnym, a zamówienia powyżej 300zł realizujemy za darmo!

Każda osoba jest inna i ma różne potrzeby, dlatego traktujemy naszych klientów indywidualnie, aby dopasować najbardziej optymalny sprzęt do Państwa potrzeb. Nadrzędnym celem sklepu SkiTenis jest Państwa zadowolenie z naszych produktów i obsługi. Nic nie cieszy nas bardziej niż powracający klient lub wiadomość od zachwyconego zakupami w naszym sklepie klienta.

Produkty znajdujące się w sklepie to tylko markowy sprzęt sportowy wysokiej jakości. Głównym produktem sprzedaży są rolki Rollerblade - znanej i cenionej amerykańskiej firmy. Ze szczególnym uwzględnieniem takich modeli jak Rollerblade Twister, nowy w tym roku Rollerblade TWS 80 oraz rozsuwane rolki dziecięce Rollerblade Spitfire.

Kolejną marką, którą bardzo polubiliśmy jest japońskie Mizuno, specjalizujące się w obuwiu. Naszym zdaniem w tej dziedzinie Mizuno nie ma sobie równych. Buty Mizuno wyróżniają się niezwykłą precyzją wykonania, nie odbiegają od rozmiarówki nawet o milimetr, dlatego też śmiało można kupować je przez Internet. Obuwie Mizuno jest bogate w japońskie, innowacyjne technologie. Mówi się, że kto spróbuje Mizuno raz już nigdy nie zmieni tej marki na inną.

na stronę
Pokaż 1 - 24 z 1026 wszystkich produktów