Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Gogle narciarskie

Katalog

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Gogle narciarskie 

Aby jazda na nartach była prawdziwą przyjemnością, niezbędne są wysokiej jakości gogle narciarskie. Stąd wybór 3 marek premium gogli narciarskich: Bliz, Smith Optics oraz Uvex. Dobre gogle optymalizują widoczność tak, by wysiłek oka podczas jazdy na nartach był jak najmniejszy, zapewniają ochronę przed promieniowaniem UVA/B/C i są komfortowe w użytkowaniu. Gogle narciarskie muszą dobrze dopasowywać się do głowy oraz zapewniać odpowiednią wentylację, aby nie parowały i zapobiegały poceniu się twarzy. Takie właśnie gogle oferujemy w SkiTenis.

Gogle narciarskie Bliz to najbardziej polecane przez nas produkty w tej kategorii. Jest to szwedzka marka wywodząca się z firmy optycznej, założonej w 1984 roku. Gogle Bliz cechuje zaawansowana optyka, doskonałe dopasowanie do twarzy, niezwykłe skandynawskie wzornictwo i wyjątkowo atrakcyjne ceny. Narciarze jeżdżący w goglach Bliz, przywieźli z ostatnich Zimowych Igrzysk Olimpijskich dwa złote medale! Mowa o Frida Hansdotter (slalom) oraz Kelsey Serwa (skicross).

Marka Smith Optics to uznany w narciarskim świecie znak jakości. W jej goglach zastosowano szereg najnowszych technologii maksymalizujących efektywność. Soczewki Ignitor Mirror zapewniają idealną ostrość widzenia w różnych warunkach atmosferycznych, a optyka TLT – technologia zwężających się ku dołowi szkieł – zapewnia kryształowo czystą widoczność. Gogle mają zwiększoną odporność na parowanie dzięki zastosowaniu patentu Smitha. Dostępne w wersjach: damskiej, męskiej oraz rozmiarach dziecięcych.

Uvex to jedna z najpopularniejszych firm gogli narciarskich, oferująca produkty o bardzo dużej rozpiętości cenowej. Gogle małej rodzinnej firmy Uvex, założonej w 1926 roku, obecnie stały się produktem masowym.

na stronę
Pokaż 1 - 24 z 69 wszystkich produktów