Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Kaski narciarskie

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Kaski narciarskie 

Jazda na nartach nieodłącznie wiąże się z ryzykiem upadku. Żadnego narciarza nie trzeba przekonywać, jak ważne jest stosowanie odpowiednich akcesoriów ochronnych, w tym kasków narciarskich. Dziś nikt już nie kwestionuje, że odpowiednio dobrany kask znacznie zmniejsza ryzyko odniesienia obrażeń podczas jazdy na nartach. W sklepie internetowym SkiTenis polecamy szeroki asortyment kasków damskich, męskich i dziecięcych, renomowanych producentów. W sklepie internetowym oferujemy kaski narciarskie Bliz, Uvex oraz Smith Optics.

Kaski narciarskie Bliz wyróżniają się najwyższym bezpieczeństwem, oprócz standardowej skorupy poliwęglanowej i rdzenia EPS, oferują mocniejszą skorupę ABS, a rdzeń dodatkowo wzmacniają pianką EPP. W ofercie kasków na narty Bliz jest również system MIPS, który skutecznie absorbuje siłę uderzenia i niweluje szarpnięcia głowy narciarza. Bliz produkuje również kaski z szybą zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

Sprawdzone kaski narciarskie - sklep internetowy Skitenis

Uvex to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek, jeżeli chodzi o gogle i kaski narciarskie. Uvex ma bardzo wysoką rozpiętość swoich produktów, od tanich przeznaczonych do marketów, aż po drogie kaski przeznaczone dla zawodników narciarstwa i specjalistycznych sklepów. W sklepie internetowym SkiTenis dostępne są jedynie kaski Uvex klasy premium, również kaski z szybą. Niestety w kaskach Uvex nie znajdziemy technologii MIPS.

Producent kasków Smith Optics – to ekspert w dziedzinie akcesoriów narciarskich. W kaskach Smith zastosowano najnowsze rozwiązania zwiększające bezpieczeństwo, co zostało potwierdzone certyfikatami ASTM F 2040 oraz CE EN 1077 Class B. Technologia produkcji Hybrid-In Mold sprawia, że kask jest lekki i pozwala na wydajną wentylację. Kaski Smith są kompatybilne z goglami Smith Optics i Bliz, również dostępnymi w sklepie internetowym SkiTenis.

na stronę
Pokaż 1 - 24 z 29 wszystkich produktów