Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Lista produktów producenta: Rollerblade

Rollerblade to światowy producent rolek, który uznawany jest za popularyzatora jazdy na rolkach w latach 90. XX wieku. Historia marki sięga 1982 roku w Minnesocie. Od tamtej pory stara się wyznaczać standardy jakości, komfortu, a przede wszystkim osiągnięć w rolkarstwie.


Rolki marki Rollerblade wyróżnia zastosowanie wkładek z serii Five Star Fit, które doskonale dopasowują się do stopy, są twarde i mogą być w całości lub częściowo wyjmowane w zależności od modelu.


Oferta marki Rollerblade zainteresuje każdą grupę zawodników - proponują zarówno rolki dla dorosłych, jak i dla dzieci, dla doświadczonych rolkarzy i tych mnie zaawansowanych w rolkarstwie. Co więcej, w ofercie producenta nie mogłoby zabraknąć także rolek dla sportowców - modeli niezwykle szybkich, które wybierane są do wyścigów na rolkach.


Kolejną grupą rolek marki Rollerblade jest linia fitness, która obejmuje takie modele jak Acitivia, Crossfire, Spark i Speedmachine. Dołączyć do tego trzeba rolki z kolekcji urban freeride, a mianowicie model Fusion X i Twister.


Rollerblade swoją działalność skupia także na grupie najmłodszych zawodników, dlatego też na rynek trafiły świecące rolki, które doskonale sprawdzą się jako prezent dla dziecka. Rolki dziecięce często sprzedawane są w komplecie z kaskiem i ochraniaczami, by zapewnić dziecku maksymalny poziom komfortu i bezpieczeństwa.


Producent oferuje swoim klientom także bogatą ofertę akcesoriów do rolkarstwa, w tym przede wszystkim kasków, ochraniaczy, czy też kółek do rolek.


na stronę
Pokaż 1 - 24 z 189 wszystkich produktów