Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty narciarskie Nordica

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty narciarskie Nordica 

Nordica to włoska firma, założona w 1939 roku, specjalizująca się w produkcji sprzętu narciarskiego, w tym przede wszystkim butów narciarskich i  nart. Buty narciarskie Nordica w precyzji wykonania i doborze odpowiednich materiałów znacznie wyprzedzają konkurencję. Nawet podstawowe modele butów Nordica mają pełne metalowe klamry i porządny but wewnętrzny Comfort Fit.

Przewaga marki Nordica nad konkurencją wynika z tego, że w swojej historii współpracowała z takimi firmami jak Rossignol oraz Tecnica i zabrała z każdej z nich tylko najlepsze rozwiązania. Podobnie jak narty, buty narciarskie Nordica także dzielą się ze względu na typ jazdy na Race, Na Stok, All Mountain, Freeride i Freestyle. Do butów Race zalicza się najwyższej półki buty slalomowe i gigantowe oraz buty do szybkich zjazdów. Kategoria na stok to buty narciarskie Nordica przeznaczone na przygotowane, ubite stoki, do jazdy krótkim lub długim promieniem skrętu. All Mountain to buty Nordica przeznaczone do jazdy po zróżnicowanych trasach w zmiennych warunkach, można na ich jeździć zarówno w puchu jak i na przygotowanym zjeździe. Buty do Freeride są przeznaczone do jazdy, a także skoków poza trasą, przede wszystkim w puchu. Buty narciarskie Freestyle są stworzone do jazdy po parkach, są specjalnie amortyzowane, aby zapewnić wyższe wybicie i miękkie lądowanie.

Buty narciarskie Nordica są wykorzystywane przez czołowych zawodników, biorących udział w zawodach w narciarstwie alpejskim. Częstym zdarzeniem jest, sytuacja, gdy całe podium zajęte jest przez narciarzy z Nordica Racing Team. Z produktów Nordica Dobermann korzystają m. in. tacy zawodnicy jak: Felix Neureuther, Viktoria Rebensburg, Dominik Paris oraz Fritz Dopfer.

Buty narciarskie Nordica Cruise 80, Speedmachine 100 i inne

Podstawą wyposażenia każdego narciarza są profesjonalne, stabilne i niezawodne buty narciarskie. W naszej ofercie znajdują się zarówno modele damskie, jak i męskie, które dedykowane są narciarzom na różnym poziomie zaawansowania. Proponujemy sprzęt marki Nordica. Jest on przeznaczony dla narciarzy, którzy szusują od dawna bądź dopiero zaczynają swoją przygodę na stoku. Buty tej marki docenią wszyscy preferujący wygodne i solidne buty, które pozwalają osiągnąć pełną efektywność. Komfort wewnętrzny i naturalne ułożenie stóp to główne zalety, które zapewniają doskonałą jakość użytkowania oraz bezpieczeństwo. Zaletą jest też skuteczna termoizolacja.

W naszej ofercie znajdują się, np. modele Nordica Cruise 80 – to wygodne buty dla początkujących i zaawansowanych narciarzy, które dysponują profesjonalną technologią NFS (natural foot stance) i PFP (comfort fit liner). Gwarantują one idealne dopasowanie do stopy, które jest gwarancją komfortu i przyjemności jazdy. Na uwagę zasługuje charakterystyczny, solidny szkielet i komin butów – są one szersze, a zarazem wygodniejsze.

Polecamy też linię Speedmachine, w tym model 100. Ma on znakomitą opinię narciarzy – przede wszystkim ze względu na proces dopasowywania butów do indywidualnych potrzeb każdego sportowca. To obuwie zapewnia najlepszy komfort wewnętrzny i efektowny design. Dodatkowymi atutami jest lekkość noszenia i nieporównywalna stabilność stopy.

na stronę
Pokaż 1 - 24 z 129 wszystkich produktów