Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Ochraniacze siatkarskie

Katalog

Producent

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Ochraniacze siatkarskie 

Ochraniacze siatkarskie to niezbędne akcesorium każdego poważnego siatkarza. Pozwalają one na szybkie schylenie się do piłki, zabezpieczając kolana. Ochraniacze Mizuno są wykonane tak, aby nie krępować naszych ruchów i nie przeszkadzać podczas gry w siatkówkę. Ochraniacze stworzono z oddychających, dzięki membranie, materiałów. W części z nich użyto technologię Intercool. Jest to system, dzięki, któremu wilgotne, ciepłe powietrze wyrzucane jest na zewnątrz. Ma to dodatkowy pozytywny wpływ na stawy kolanowe, które potrzebują optymalnej temperatury i są podatne na przewiania.

Najważniejszym zadaniem ochraniaczy siatkarskich jest amortyzacja upadku na kolana. W tym celu wykorzystano różne pianki, np. EVA. Absorbują one niebezpieczne dla stawów kolanowych wibracje oraz rozpraszają siłę uderzenia. Dzięki ochraniaczom siatkarskim Mizuno poczujemy się bardziej pewni podczas gry w siatkówkę oraz wyłapiemy nawet najtrudniejsze zagrania przeciwnika.

Jak wybrać odpowiednie ochraniacze siatkarskie?

Przygotowanie do uprawiania sportu jest bardzo ważne, podobnie jak zapewnienie sobie pełnego bezpieczeństwa. Aby cieszyć się komfortem oraz stuprocentową ochroną podczas gry w siatkę, warto zdecydować się na lekkie, elastyczne i trwałe ochraniacze siatkarskie zabezpieczające kolana. Najlepiej, jeśli będą wykonane z poliestru. Wykorzystana w toku produkcji pianka powinna posiadać dużą gęstość, aby należycie chronić kolana przed uderzeniami. Ważne są też taśmy podtrzymujące, które powinny dobrze przylegać do skóry. Taka elastyczność zapewnia idealne dopasowanie do nogi gracza w trakcie każdego ruchu. Polecamy modele marki Mizuno. Pozwalają one osiągnąć efektywność na boisku – wyposażeni w nie gracze nie będą mieć problemów ze schylaniem się po piłkę.

Pokaż 1 - 15 z 15 wszystkich produktów