Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Piłki do siatkówki

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Piłki do siatkówki 

Podobnie jak Mizuno, Mikasa również jest japońską firmą. Wyróżnia ją wysoka staranność i dokładność produkowanych piłek do siatkówki. Dzięki wysokim standardom i nienagannej jakości, firma Mikasa już od dłuższego czasu produkuje oficjalne piłki zatwierdzone przez Międzynarodową Federację Piłki Siatkowej. Z tego względu z piłek do siatkówki Mikasa korzystano podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku, piłki zostały wybranie również do zbliżającej się olimpiady w Rio de Janeiro.

Dwa podstawowe typy piłek, to piłki do siatkówki na plażę oraz na halę. Piłki siatkarskie na plażę są skonstruowane tak, aby ziarenka piasku nie niszczyły powierzchni piłki, ani nie dostawały się pod materiał. Powierzchnia piłki jest skonstruowana tak, aby suche od słońca i piasku ręce nie ślizgały się na piłce. Piłki do siatkówki na halę przystosowane są do twardych powierzchni, dlatego wykonane są z materiału odpornego na przetarcia, które mogą powstać podczas uderzenia o parkiet lub inną twardą powierzchnię.

Istnieją również piłki uniwersalne, które łączą cechy piłki do siatkówki na plażę oraz halę i pozwalają na grę w obu środowiskach.