Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Łyżwy

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Łyżwy 

Łyżwy CCM

CCM to kanadyjska firma, specjalizująca się w produkcji najróżniejszego sprzętu do hokeja, istniejąca już od 1899 roku. CCM powstało i osiągnęło sukces dzięki niezwykłej pasji i zaangażowaniu w hokej. Marka używa sloganu "CCM made of hockey", ponieważ firma ta jest integralną częścią gry, którą są ludzie, emocje i wspólne przeżycia. Wszystkie łyżwy CCM, powstają w oparciu o praktykę oraz przemyślenia, które narodziły się podczas gry w hokeja. Dzięki firmie CCM reprezentacja Kanady jest mistrzem świata w hokeju, oraz złotym medalistą olimpijskim. CCM to jedna z nielicznych firm, które produkują łyżwy tylko hokejowe, dzięki temu robią to na prawdę dobrze.

Firma specjalizuje się w produkcji łyżew z najwyższej półki, wysoki poziom wykonania zauważany jest przez to także w podstawowych modelach. Wszystkie łyżwy CCM są stworzone z wysokiej jakości materiałów, dzięki którym są wytrzymałe i mają bardzo dobre właściwości jezdne- wręcz tną lód. Łyżwy sklep SkiTenis ma różnego rodzaju, począwszy od typowo zawodniczych, aż po dziecięce. Wyższe modele łyżew CCM mają termoformowalne buty, dzięki którym doskonale przylegają do stopy. Tego typu łyżwy CCM lepiej przenoszą energię, pozwalając na szybsze przyśpieszenie i większą prędkość oraz zapewniają dużą kontrolę. Łyżwy zakupione w naszym sklepie, na życzenie klienta za darmo wygrzewamy w specjalnym piecyku.

Skitenis łyżwy sklep ma w ofercie także łyżwy Bladerunner, jest to firma należąca do Rollerblade. Bladerunner są łyżwami bardziej rekreacyjnymi, nie nadającymi się do gry w hokeja, natomiast są bardziej wygodne i komfortowe.

na stronę
Pokaż 1 - 24 z 26 wszystkich produktów