Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Badminton

Katalog

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Badminton 

Badminton kojarzony jest przede wszystkim ze sportem rekreacyjnym uprawianym na świeżym powietrzu. W naszej ofercie znajdują się specjalne zestawy do gry w badmintona z prostą do rozłożenia siatką oraz liniami. Niektóre zestawy zawierają aż 4 rakiety do badmintona. Dzięki takim zestawom możemy miło i aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu ze znajomymi. Rakiety do badmintona przeznaczone dla amatorów wykonane są z lekkiego aluminium.

W naszej ofercie nie zabrakło również sprzętu dla zawodników badmintona, którzy w zdecydowanej większości grają na halach. Zaawansowanym osobom grającym w badmintona przeszkadza w grze nawet mały podmuch wiatru. Dla tych osób przeznaczony jest specjalny sprzęt. Rakiety do badmintona zawodowego tworzone są z włókna węglowego, które charakteryzuje się wysoką sztywnością i wysokim stosunkiem wytrzymałości do wagi.

Bardzo ważnym akcesorium do badmintona, jeżeli gramy na hali, są specjalne buty, praktycznie takie same jak do gry w squasha. W trakcie gry w badmintona niezbędna jest duża praca na nogach, jesteśmy wystawieni na ciągłe zmiany prędkości, a nasze przyśpieszenie i refleks odgrywają kluczową rolę. Z tych względów obuwie do badmintona musi być bardzo wytrzymałe i chronić stopę przed skręceniami oraz innymi urazami.

Pokaż 1 - 14 z 14 wszystkich produktów