Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rolki Rollerblade

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Rolki Rollerblade 

Rollerblade to amerykańska firma, która uznawana jest za twórcę rolkarstwa. Rolki Rollerblade całkowicie zdominowały rynek dzięki najlepszym produktom i dobrej promocji. Firma Rollerblade była, i nadal jest organizatorem wielu imprez i zawodów rolkowych. Dzięki działaniom włoskiej firmy zainteresowanie wrotkarstwem wciąż rośnie, łyżworolki sklep oraz rolki sklep to coraz częściej wpisywane hasła w wyszukiwarki internetowe. Rollerblade bardzo mocno promował rolkarstwo agresywne. W ostatnich latach firma Rollerblade wymyśliła kolejny typ jazdy jakim jest Urban- czyli szybkie przemieszczanie się po mieście wraz z różnego typu akrobacjami. Przedstawicielami tego stylu są przede wszystkim rolki Rollerblade Twister i Maxxum Rollerblade oraz Macroblade 90, Macroblade 84, czy rolki Macroblade 110 3wd. Zainteresowaniem cieszą się również łyżworolki rollerblade Spitfire

Rolki męskie Rollerblade Twister, to duża zwrotność, prędkość i amortyzacja, takie połączenie doskonale nadaje się do miejskiego gąszczu, który dzięki łyżworolkom Rollerblade zamienisz w skatepark. Model Rollerblade Twister, dzięki swojej wszechstronności stał się jedną z najlepiej sprzedawanych łyżworolek. Rolki sklep SkiTenis oferuje w bardzo dużym asortymencie. W naszym sklepie w łyżworolkami i można znaleźć rolki dziecięce, rekreacyjne- zwane także fitnesowymi, łyżworolki do jazdy szybkiej, agresywne oraz do jazdy miejskiej- Urban.

Rolki aluminiowe Rollerblade jak i wszystkie produkty tej firmy to wysokiej jakości, sprawdzony sprzęt, który z pewnością spełni oczekiwania wszystkich miłośników wrotkarstwa. W SkiTenis rolki męskie sklep można znaleźć produkty przeznaczone dla każdej osoby, posiadamy także regulowane rolki męskie, w których dzieci mogą jeździć kilka sezonów, zmieniając ich rozmiar. Do jazdy szybkiej, wykonane z włókna węglowego łyżworolki sklep SkiTenis także ma w ofercie. Najpopularniejszymi rolkami tego typu są łyżworolki Tempest oraz innowacyjne Powerblade GTM. Sprawdź wyjątkowe rolki męskie i damskie w naszym sklepie online. 

Pokaż 1 - 13 z 13 wszystkich produktów