Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Squash

Katalog

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Squash 

Squash to nowa dyscyplina, która bardzo szybko rozwinęła się w ostatnim czasie. Nic dziwnego, bardzo pasuje do dzisiejszych  trendów sportowych. Jej podstawy można bardzo szybko opanować, na jej uprawianie nie potrzebujemy zbyt wiele czasu. Squash pozwala na zachowanie dobrej formy i oderwanie się od codziennych problemów. Korty do squasha zlokalizowane są często w centrum miasta, nawet w centrach handlowych czy budynkach biurowych. Dzięki grze na hali, squasha można uprawiać niezależnie od pogody cały rok!

W tej kategorii można znaleźć wszystkie niezbędne akcesoria do uprawiania squasha. Jeżeli chodzi o rakietę do squasha i akcesoria do niej, wybraliśmy dwie wiodące amerykańskie firmy, jest to Prince oraz Wilson. Sugerowaliśmy się przede wszystkim wysoką jakością oraz niezawodnością produktów.

W SkiTenis oferujemy również sprawdzone obuwie do squasha. Obok Prince i Wilsona, wybraliśmy japońską firmę specjalizującą się w obuwiu do różnych dyscyplin. Mowa o butach Mizuno, które kojarzone są z niezwykłą precyzją i najnowszymi technologiami.

na stronę
Pokaż 1 - 24 z 43 wszystkich produktów