Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Lista produktów producenta: Nordica

Nordica to renomowany producent nart i butów narciarskich, którego dziedzictwo sięga ponad 70 lat. Historia firmy rozpoczęła się w 1939 roku, kiedy to bracia Adriano i Oddone Vaccari założyli działalność w miejscowości Montebelluna we Włoszech, która zajmowała się produkcją odzieży casualowej. Po wojnie swoją działalność skupiła na projektowaniu butów narciarskich, jak również butów do wspinaczki.


Lata 60. XX wieku to czas przełomowy dla marki Nordica - wprowadzono wtedy klamry do butów narciarskich, jak również zaprojektowanie poliuretanowych butów produkowanych metodą wtryskową.


W latach 70. natomiast Nordica otworzyła swoją pierwszą filię w Stanach Zjednoczonych, co znacznie wpłynęło na jej renomę. Kolejne filie powstały w Austrii, Japonii, Szwajcarii, Francji i Niemczech.


W 2003 roku firmę Nordica wykupiła grupa Tecnica, dzięki czemu jej działalność skupiona została na sektorze narciarskich, ze szczególnym naciskiem na dział Race i zawody.


W 2006 roku Nordica zaprojektowała system XBI, czyli w pełni zintegrowany system równowagi.


Nordica to przede wszystkim najwyższej jakości produkty, które cenione są przez znanych zawodników na całym świecie ze względu na ich atrakcyjny design i komfort podczas użytkowania. Dowodem na to jest wykorzystanie produktów Nordica przez zawodników na mistrzostwach świata w St. Moritz.


Głównymi produktami marki Nordica są przede wszystkim narty z kolekcji Dobermann, GT i NRGY, jak również buty Dobermann, Speedmachine, GPX, czy też N-Move.

na stronę
Pokaż 1 - 24 z 238 wszystkich produktów