Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Narciarstwo

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Narciarstwo 

Sprzęt narciarski

SkiTenis jak wskazuje nazwa to także sklep narciarski, w tej kategorii można znaleźć wszystkie rzeczy związane z narciarstwem, także te, które przydadzą się po nartach. Zdecydowana przewaga produktów, jeżeli chodzi o sprzęt narciarski jest firmy Nordica. Jest to włoska firma, która przywiązuje niezwykłą uwagę do jakości wykonania swoich produktów. Włosi słyną z produkcji wysokiej klasy obuwia, znakomicie wychodzą im także buty narciarskie.

Zawodnicy, którzy wykorzystują sprzęt narciarski Nordica, zajmują najczęściej pierwsze, a zawsze czołowe pozycje podczas zawodów narciarskich najwyższej rangi. Należą do nich m. in. Felix Neureuther, Fritz Dopfer, Viktoria Rebensburg. Nie rzadki jest widok, gdy całe podium zajęte jest tylko przez zawodników Nordica Racing Team.

Nordica jako jedyna firma, wszystkie narty wyposaża w rdzeń drewniany, który konkurencja wykorzystuje tylko w najwyższych modelach. Tylko taka konstrukcja może zapewnić odpowiednią pracę narty i wytrzymałość. Sklep narciarski SkiTenis oferuje wiele rodzajów nart zjazdowych. Podstawowym podziałem, jest ten, ze względu na styl jazdy. Najpopularniejsze są narty All Mountain, stworzone tak, aby móc jeździć na nich po jak największej ilości tras, zarówno po przygotowanym stoku jak i puchu. Narty z grupy Na Stok łączą w sobie cechy nart slalomowych i gigantowych, pozwalając na jazdę z krótkim jak i długim promieniem skrętu na przygotowanych zjazdach. W zbiorze nart Race znajdziemy narty slalomowe, gigantowe oraz narty do szybkich zjazdów. Stosunkowo nowym, ale szybko rozwijającym się działem są narty Freeride i Freestyle, z których pierwsze służą do jazdy poza trasą, przede wszystkim w puchu, a drugie do zabawy w snowparkach.

Bez względu na to jaki sprzęt narciarski wybierzecie w sklepie SkiTenis, zawsze możecie być pewni, że będzie to wysokiej jakości, niezawodny i sprawdzony produkt. Nasz sklep narciarski oferuje także kompleksowy serwis nart, usługa mocowania wiązań do nart zakupionych w naszym sklepie jest darmowa.

na stronę
Pokaż 1 - 24 z 419 wszystkich produktów