Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Producenci

Najczęściej kupowane

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Lista produktów producenta: Rab

Rab to jedna z wiodących marek bardzo dobrej gatunkowo odzieży górskiej oraz akcesoriów dla wspinaczy, niezbędnych podczas wycieczek wysokogórskich. Brytyjska firma swoje początki datuje na rok 1981, kiedy to Rab Carrington na strychu swego małego domu w Sheffield stworzył pierwszy śpiwór, nazwany później jego imieniem. Wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zamiłowanie do wypraw górskich sprawiło, że Rab bardzo dobrze wpasowywał się w potrzeby i wymagania klientów, a zainteresowanie jego produktami nieustannie rosło.


Początki działalności marki Rab to przede wszystkim projektowanie górskiej odzieży puchowej i śpiworów, które charakteryzowała niezawodność, lekkość i nieprawdopodobna wytrzymałość. Do tej pory wiodącymi produktami marki są przede wszystkim ciepłe, praktyczne kurtki puchowe Rab, które poradzą sobie nawet w najtrudniejszych warunkach górskich.


Rab Carrington uważany jest za twórcę zupełnie nowej filozofii wspinaczki, która znana jest po dziś dzień – fast&light, czyli lekkie produkty pozwalające na niezwykle szybką wspinaczkę. Pomimo, że asortyment firmy ciąglesię rozszerza, to jej misja jest nieustannie ta sama. Nastawienie na jakość i dbałość o najmniejszy szczegół to elementy sprawiające, że odzież i akcesoria Rab są jednymi z najczęściej wybieranych przez klientów.


W ofercie marki Rab znajdziemy przede wszystkim puchowe kurtki górskie dla kobiet i mężczyzn, spodnie górskie, rękawice, bluzy, jak również śpiwory. Wszystkie zachwycają najwyższym zaawansowaniem technologicznym, niską wagą i świetnym dopasowaniem do ciała, co szczególnie doceniają doświadczeni miłośnicy wypraw górskich.

na stronę
Pokaż 1 - 24 z 30 wszystkich produktów