Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Lista produktów producenta: Tecnifibre

Tecnifibre to marka o niemal 40-letniej tradycji i ugruntowanej pozycji na rynku sprzętu do gry w tenisa oraz squasha. Początki jej działalności sięgają 1979 roku, kiedy to wprowadzone zostały na rynek innowacyjne naciągi tenisowe bazujące na poliuretanie, produkowane we Francji. Od 1985 roku w asortymencie Tecnifibre znajdziemy także profesjonalne maszyny do naciągania.


Jednym z ważniejszych etapów działalności marki Tecnifibre jest jej współpraca z Francuską Federacją Tenisową od 1998 roku, która zaowocowała tym, że piłki Tecnifibre stały się na okres ośmiu lat oficjalnym sprzętem podczas turnieju Roland Garros.


Jednym z legendarnych produktów marki Tecnifibre jest w pełni syntetyczny naciąg wielowłóknisty X-One, który istnieje na rynku od 2002 roku i po dziś dzień zyskuje sobie szerokie grono zwolenników tego typu konstrukcji. Uważany jest za jedną z najbardziej cenionych strun rakiet tenisowych na całym świecie. Nieustanne udoskonalanie modelu X-One sprawia, że produkt ten zyskuje kolejne wyróżnienia i nagrody w branży tenisa ziemnego.


W 2004 roku na rynek wprowadzone zostały nowe rakiety tenisowe Tecnifibre – model T-Fight oraz T-Flash. Od tej pory firma uważana jest za czołowego producenta kompletnego sprzętu do tenisa dla profesjonalistów i amatorów. Od 2013 roku aż do 2020 roku Tenicifbre jest oficjalnym partnerem ATP World Tour pod względem rakiet tenisowych, akcesoriów do tenisa, toreb tenisowych oraz maszyn serwisowych.


Tecnifibre to marka ściśle związana z sukcesem największych gwiazd tenisa, wśród których znaleźć można takich zawodników jak: Djokovic, Bruguera, Tipsarevic, Grosjean oraz Seles.


Wśród flagowych produktów Tecnifibre znaleźć można najlepsze na świecie naciągi wielowłókniste X-One oraz NGR2, zaawansowane technologicznie co-poliestry – Black Code, Red Code, czy też Red Code Wax, jak również innowacyjne rakiety tenisowe, które wykorzystują technologię Dynacore.

na stronę
Pokaż 1 - 24 z 86 wszystkich produktów