Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty do squasha

Katalog

Producent

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty do squasha 

W SkiTenis wciąż uzupełniamy nasz asortyment butów do squasha zgodnie z najnowszymi postępami technologicznymi. Zależy nam, by zapewnić Państwu maksymalny komfort i stabilność podczas gry. Posiadamy obuwie takich czołowych firm jak Mizuno, Wilson, Prince.

Nasze buty do squasha pozwolą uzyskać lepszą prędkość reakcji na korcie, a także zadbają o bezpieczeństwo. Dzięki dobrej przyczepności zapobiegną poślizgom, a odpowiednia technologia wykonania podeszew i wkładek zapewni odpowiednią amortyzację i ochroni stawy przed nadmiernym obciążeniem. Stosowany przez Mizuno patent Parallel Wave chroni stawy poprzez rozpraszanie wstrząsów po całej podeszwie. Z kolei zastosowanie w podeszwach materiału CMEVA oraz Dynamotion Groove daje efekt w postaci świetnej przyczepności oraz stabilności na korcie. Dodatkowo materiał, z którego buty są wykonane, jest zaprojektowany w ten sposób, by umożliwić ciągłą wentylację.

Posiadamy szeroki wybór butów męskich i damskich – dostosowanych do różnic anatomicznych w budowie stopy kobiety i mężczyzny.

Pokaż 1 - 1 z 1 produktów