Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Rakiety do squasha

Katalog

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Rakiety do squasha 

W sklepie sportowym SkiTenis znajdziecie Państwo bogatą ofertę rakiet do squasha. Posiadamy w asortymencie rakiety ciężkie – bardziej stabilne i dające lepszą kontrolę nad piłką, jak i rakiety lekkie – umożliwiające szybszą reakcję.
Dzięki szerokiej ofercie, rakiety do squasha na pewno sprostają potrzebom zarówno gracza początkującego, jak i zaawansowanego. Posiadamy zarówno rakiety wykonane ze stopów aluminiowych, jak i włókien węglowych o różnym układzie strun, maksymalizującym siłę i precyzję uderzenia.  

Oferujemy rakiety do squasha czołowych, światowych producentów, obecnych na rynku już od kilkudziesięciu lat. Polecana przez nas marka rakiet Prince jest obecna już od 1984 roku. Rakiety Prince są używane przez profesjonalnych zawodników squasha światowej klasy. To w rakietach Prince wprowadzono innowacyjne rozwiązania Speedport znacznie zwiększające moc uderzenia, co pozwala na dokładniejsze serwisy, szybsze zagrania oraz poprawia celność. Z kolei marka rakiet Wilson czerpie z najlepszych doświadczeń wyniesionych z tenisa ziemnego. Zastosowana w nich technologia BLX sprawia, że rakiety są niezwykle wytrzymałe. Użyte w niej włókna bazaltowe są niezwykle odporne na wibracje i trwałe.

Pokaż 1 - 10 z 10 wszystkich produktów