Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Ręczniki

Katalog

Producent

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Ręczniki 

Nie ma nic bardziej potrzebnego podczas przerwy jak ręcznik tenisowy. Podczas turniejów tenisowych za zawodnikami cały czas biegają podawacze piłek z ręcznikami. Przyjemny, chłonący pot ręcznik pozwala na lepszy odpoczynek podczas przerw między gemami. Zawodnicy często przykrywają się również ręcznikami tenisowymi, aby uniknąć przewiania i nagłego spadku temperatury. Masażyści lub lekarze tenisistów często strzepują ręcznik przed zawodnikiem, w celu dostarczenia im większej ilości chłodnego powietrza.

Ręcznik podczas gry w tenisa ziemnego zawsze warto mieć przy sobie. Markowy ręcznik przeznaczony właśnie do tenisa znacznie lepiej prezentuje się i pasuje do reszty sprzętu niż zwykły ręcznik łazienkowy.

Ręczniki tenisowe wykonane są z bawełny, wykonane są w taki sposób, aby jak najlepiej chłonęły wilgoć, były przyjemne w dotyku i długo zachowywały swoje barwy. Ręczniki przed pierwszym użyciem należy wyprać i wysuszyć, ponieważ pokryte są one środkami zapobiegającymi wchłanianie przez nie wilgoci.

Pokaż 1 - 1 z 1 produktów