Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Tenis

Katalog

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Tenis 

Tenis ziemny jest dla nas jednym z najważniejszych sportów. Dlatego nawiązujemy do niego w nazwie SkiTenis. W tej kategorii znajdziesz cały sprzęt niezbędny do tenisa. Od kluczowej do gry rakiety tenisowej po przydatne frotki i wibrastopy, tłumiące drgania podczas gry. Jeżeli chodzi o rakiety preferujemy dwie amerykańskie firmy - Prince i Wilson. Z produktów tych firm korzysta ścisła czołówka tenisa m. in. Roger Federer, siostry Williams oraz niezwyciężeni od dłuższego czasu bracia w grze podwójnej Bob i Mike Bryan.

Nowością w kategorii tenis są specjalistyczne buty do tenisa ziemnego Mizuno. Jest to japońska firma, która w obuwiu sportowym nie ma sobie równych. Buty Mizuno wyróżniają się nienaganną precyzją wykonania oraz odważnym wzornictwem, które znacząco odbiega od europejskiego.

Oprócz sprzedaży sprzętu do tenisa ziemnego prowadzimy również serwis rakiet tenisowych. Nasz serwis w przeszłości obsługiwał takie wydarzenia sportowe jak Porshe Open i GNS Cup, w którym zagrała Serena Williams. Rakietę do naciągnięcia można nam wysłać lub przyjść na ul. Garbary 64 w Poznaniu, gdzie prowadzony jest serwis.

Buty tenisowe, rakiety, akcesoria i odzież

W naszej ofercie znajdziesz między innymi buty tenisowe, które świetnie sprawdzają się na korty ziemne. Dbamy o to, by oferowane obuwie tenisowe spełniało najwyższe kryteria użytkowe i estetyczne, dlatego do asortymentu włączamy wyłącznie modele renomowanych producentów.
Przeglądając kategorię, która zawiera wspomniane buty do tenisa, sprawdź także propozycje innych niezbędnych akcesoriów. Profesjonalne obuwie tenisowe jest ważne, ale równie istotne są przecież rakiety, piłki czy torby. Niezależnie od tego, co zamawiasz – buty do tenisa na korty ziemne lub inny sprzęt – masz gwarancję wysokiej jakości.

na stronę
Pokaż 1 - 24 z 239 wszystkich produktów