Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Kategorie

Producenci

Najczęściej kupowane

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Lista produktów producenta: Mizuno

Mizuno to japońska firma zajmująca się produkcją sprzętu i odzieży sportowej, której historia sięga 1806 roku, kiedy bracia Rihachi i Rizo Mizuno założyli sklep w Osace, gdzie sprzedawali przede wszystkim akcesoria do gry w baseball.


W 1910 roku firma zmieniła nazwę i przeniosła się do dzielnicy Kita w Osace. W 1914 roku natomiast otwarta została pierwsza fabryka artykułów sportowych produkowanych przez Mizuno. Od 1923 roku zaś Mizuno zajmuje się produkcją nart.


Obecnie firma Mizuno jest jednym z najbardziej znanych producentów na rynku sportowym. Po ich produkty sięgają sportowcy startujący na igrzyskach olimpijskich i mistrzostwach świata.


Od lat producent stara się projektować swoje produkty w oparciu o najnowsze technologie i trendy mody. Dzięki temu wprowadzają na rynek produkty, które cenione są przez zawodników z różnych kategorii - poczynając od lekkoatletyki, biegania, gry w piłkę nożną lub tenisa, a kończąc na siatkówce. To właśnie na nich Mizuno skupia największą uwagę.


Zawodnicy wybierając obuwie lub odzież marki Mizuno wiedzą, że mogą dzięki nim cieszyć się komfortem i wygodą, a przede wszystkim bezpieczeństwem podczas długotrwałych treninów lub startowania w zawodach.

na stronę
Pokaż 1 - 24 z 404 wszystkich produktów