Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Buty tenisowe

Katalog

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Buty tenisowe 

Buty do tenisa ziemnego to niezbędne akcesorium do gry. Gdy uprawiamy tenis nasza stopa narażona jest na ciągłe przeciążenia, ponieważ cały czas podbiegamy do piłki i wycofujemy się na koniec kortu z dużą dynamiką. Buty tenisowe muszą więc chronić stopę przed skręceniami i być bardzo wytrzymałe na przetarcia. Niezbędna jest również amortyzacja, szczególnie, gdy gramy na kortach typu hard court. Nieodpowiednie obuwie tenisowe może w takim przypadku przeciążyć nasze stawy, szczególnie kolanowe.

W naszej ofercie znajdziesz buty tenisowe amerykańskich firm Wilson i Prince oraz nowość na polskim rynku - japońskie buty Mizuno. Buty tenisowe Mizuno to bogactwo technologii, które może wytworzyć tylko firma specjalizująca się w jednej dziedzinie. Mizuno produkuje doskonale dopasowane do stopy obuwie o odpowiedniej amortyzacji, zapewniające płynne przetaczanie stopy. Jedną z niezastąpionych do tej pory technologii jest płyta Wave, w kształcie fali, jak sama nazwa wskazuje. Mimo, że Mizuno korzysta z niej od kilku lat, jest ona opatentowana i niedostępna dla konkurencji. Tenisowe buty Mizuno to również nietuzinkowy styl, odbiegający od naszej europejskiej kultury.

Jak wybrać buty do tenisa ziemnego?

Jednym z najpopularniejszych sportów jest obecnie tenis ziemny. Aby czerpać radość z rozgrywek i osiągać pełną skuteczność na korcie, warto postarać się o dobrej jakości sprzęt i akcesoria, które sprawdzą się nawet w intensywnej eksploatacji. Podstawą takiego wyposażenia są oczywiście solidne buty tenisowe o odpowiedniej konstrukcji. Aby wybrać idealną parę, warto pamiętać o kilku podstawowych zasadach. Takie sportowe obuwie powinno zapewniać dobrą trakcję w zależności od powierzchni, stabilność oraz możliwość pewnego poruszania się na korcie – w tym przypadku sprawdzą się modele z podeszwą w jodełkę. Buty do tenisa ziemnego powinny się też wyróżniać doskonałą amortyzacją, a także zapewniać dobrą przyczepność do podłoża. W naszym sklepie internetowym polecamy modele znanych butów tenisowych amerykańskich firm – Wilson i Prince – oraz japońskiej marki Mizuno. Gwarantują one najwyższy komfort użytkowania, efektowną szatę graficzną i świętną przyczepność na ciężkim podłożu jakim są korty ziemne. 

na stronę
Pokaż 1 - 24 z 47 wszystkich produktów