Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Slackline

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Slackline 

Slackline to młody sport, którego korzenie sięgają lat 80-tych XX w., a obecnie najbardziej kojarzony jest z marką Gibbon.

Dyscyplina ta, nazywana również surferline, rozwinęła się początkowo wśród wspinaczy górskich, którzy nudząc się w obozach, bawili się swoimi linami, zapoczątkowując slackline.

Taśmy Slackline

Dzisiaj osoby chodzące po taśmie, wykonujące tricki i akrobacje- czyli uprawiające slackline - możemy dostrzec głównie w parkach, na plażach i lasach. Slackline dzielimy na Trickline- chodzenie po taśmie i wykonywanie trików na wysokości kilkudziesięciu cm nad ziemią.

W Longline - wykorzystuje się bardzo długie taśmy, nawet kilkusetmetrowe, które zawieszone na dużej wysokości nazywamy Highline.
Bez względu na umiejętności i wysokość zawieszonej liny, surfrersline Gibbon to doskonała zabawa, niezależnie od wieku sportowca!

Surferline

Oferowane przez SkiTenis taśmy są produktami Niemieckiej marki Gibbon Slacklines. Cechuje je wysoka jakość, wytrzymałość sięgająca ok. 4000kg! A także ciekawe wzory i kolory, przy których aż chce się wskoczyć na surferline!

Zestawy slackline

W naszym asortymencie posiadamy zestawy sklackline, pojedyncze taśmy oraz napinacze a także szeroki wybór akcesoriów np. do ochrony drzew na których zawieszamy slackline Gibbon. Dzięki gumowej powłoce, taśmy Gibbon są antypoślizgowe co zwiększa stabilność podczas korzystania z nich.

Cena slackline Gibbon to przedział od 249zł do nawet kilku tysięcy złotych.

Pokaż 1 - 10 z 10 wszystkich produktów