Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Okulary narciarskie

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Okulary narciarskie 

Produkcja wysokiej jakości okularów narciarskich to jedna z najprężniej działających gałęzi, w których funkcjonuje marka Bliz. Ich nowoczesny design, świetna funkcjonalność i zastosowanie najwyższej jakości materiałów przyczyniło się do tego, że wybierane są przez światowe gwiazdy narciarstwa, w tym norweską biegaczkę Marit Bjorgen.

Okulary Bliz wywodzą się z narciarstwa biegowego, marka w wielu krajach jest zdecydowanym numerem jeden, jeżeli chodzi o okulary na narty biegowe i do biatlonu. Świetne dopasowanie, lekka konstrukcja oraz odporność okularów Bliz na parowanie sprawia, że chętnie wykorzystywane są również do skituru.

Okulary narciarskie oferują niezwykły komfort i wygodę podczas użytkowania, do czego przyczynia się zastosowanie szkieł, na których nie osadza się para i zapewniają doskonałą widoczność na wszystkie strony.

Okulary na narty Bliz świetnie komponują się z większością kasków narciarskich dostępnych na rynku, co podwyższa ich uniwersalność i funkcjonalność. Niezaprzeczalnym atutem okularów przeciwsłonecznych do jazdy na nartach jest gwarancja 100% ochrony przed promieniowaniem UV, co jest szczególnie istotne podczas jazdy na nartach przy pełnym słońcu.

Producent Bliz oferuje szeroką gamę okularów przeznaczonych do jazdy na nartach biegowych, także podczas biathlonu i skituru w rozmiarze regularnym i small face - dla osób ze smukłą twarzą lub starszych juniorów. Niektóre modele okularów skiturowych Bliz można wyposażyć w szkła korekcyjne.

Pokaż 1 - 20 z 20 wszystkich produktów