Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Okulary rowerowe

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Okulary rowerowe 

Okulary rowerowe to jedno z niezbędnych akcesoriów każdego kolarza, który pragnie cieszyć się komfortem i pełną ochroną oczu w słoneczne dni. Dobrze zaprojektowane okulary do jazdy na rowerze mają na celu chronić oczy przed urazami mechanicznymi podczas jazdy w trudnym terenie, jak również przed kurzem, pyłem lub owadami, które mogą wpaść nam do oczu.

Podstawowym parametrem, na który warto zwrócić podczas wyboru okularów kolarskich jest przepuszczalność promieni słonecznych. Na rynku znajdziemy modele o przepuszczalności od 18% aż do 100% - te ostatnie sprawdzą się zarówno w deszczowe, jak i w słoneczne dni, a także nocą. Sportowe okulary fotochromatyczne Bliz to okulary, których soczewki dostosowują swoją przepuszczalność światła, w zależności od pogody.

Kolejnym czynnikiem wpływającym na jakość gogli na rower jest powłoka stosowana w szkłach soczewek. Wybierać można spośród modeli z powłoką lustrzaną chroniącą przed promieniowaniem IR (okulary doskonałe do jazdy na rowerze w górach lub terenach pustynnych), z powłoką antyrefleksyjną, która ogranicza efekt odbijania się światła, z powłoką hydrofobową, dzięki której woda nie osadza się na soczewce, jak również powłoką aleofobową, chroniącą przed niepożądanym osadzaniem się tłuszczu oraz zabrudzeń.

Gogle na rower Bliz wykonane zostały także z najlepszych gatunkowo materiałów, które chronią przed uszkodzeniami podczas upadku. Zastosowane w nich szkła poliwęglanowe, jak również odpowiednio dopasowane oprawki sprawiają, że jazda na rowerze staje się prawdziwą przyjemnością.

W naszym asortymencie znajdziecie Państwo specjalistyczne okulary rowerowe Bliz dedykowane wszystkim grupom kolarzy – kobietom, mężczyznom, amatorom i zawodowcom. Ich niezwykła funkcjonalność, najwyższa jakość wykonania i oryginalny design przyciągnie uwagę każdego miłośnika kolarstwa.

Pokaż 1 - 1 z 1 produktów