Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica GT

Katalog

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Nordica GT 

Jednymi z najbardziej wszechstronnych produktów w ofercie marki Nordica są wytrzymałe i lekkie narty Nordica GT, wybierane przede wszystkim przez średniozaawansowanych i zaawansowanych narciarzy. Narty GT to produkty All Mountain, które znakomicie sprawdzą się podczas zjazdów w każdych warunkach i na każdym rodzaju podłoża – zarówno na przygotowanych, jak i nieprzygotowanych trasach.

Zawansowane technologicznie narty z serii GT imponują atrakcyjnym designem, jak również możliwością nieustannego udoskonalania umiejętności narciarskich, przy równoczesnym zachowaniu ekstremalnie wysokich prędkości.

Narty zjazdowe z kolekcji Nordica GT oferują lekką i bardzo wytrzymałą konstrukcję, która zaskakuje uniwersalnością, stabilnością, nadzwyczajną mocą oraz optymalnym trzymaniem krawędzi. Dedykowane miłośnikom białego szaleństwa, którzy pragną cieszyć niewiarygodnym komfortem i wygodą od samego rana aż do zachodu słońca.

Flagowym modelem z kolekcji GT są narty GT Speedmachine 80 FDT – sprzęt do jazdy slalomowej, przeznaczony do zjazdów na przygotowanych trasach. Dedykowane doświadczonym narciarzom, oferują niezrównaną stabilność i komfort, przy zachowaniu sportowego charakteru produktu.

W ofercie uniwersalnych nart Nordica GT znajdziemy modele oparte o konstrukcję tytanową, carbonową lub też łączącą w sobie elementy carbonowe i tytanowe. Warto zauważyć, że wszystkie narty Nordica mają drewniany rdzeń, co jest droższym, ale najlepszym rozwiązaniem.

Pokaż 1 - 7 z 7 wszystkich produktów