Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica GP

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Nordica GP 

Profesjonalne obuwie narciarskie męskie, damskie i dziecięce włoskiej marki Nordica znane jest praktycznie wszystkim miłośnikom narciarstwa. Jeśli szukasz nowoczesnego, wygodnego w użytkowaniu obuwia, które gwarantuje wysoki poziom komfortu i bezpieczeństwa na stoku, postaw na oryginalne buty narciarskie właśnie tej marki!

W ofercie sklepu skitenis.pl znajdziesz najlepsze modele włoskiego obuwia dedykowanego sportom zimowym, w tym cieszące się olbrzymią popularnością kupujących, prezentowane w tym miejscu buty  z serii GP i będące tegorocznym następcą modeli GPX, nowe buty Promachine 2018 dla profesjonalistów. Obuwie z tej serii charakteryzuje się nie tylko niezwykle świeżym, atrakcyjnym designem, ale i obecnością szeregu udoskonalonych systemów wpływających na poprawę komfortu i bezpieczeństwa podczas jazdy na nartach.

Korzystając z oferty sklepu, zaopatrzysz się również w popularne modele butów narciarskich z serii Cruise 80 (obuwie stworzone z myślą o początkujących i zaawansowanych narciarzach, którzy poszukują produktów gwarantujących wysoki poziom komfortu i przyjemności czerpanej z jazdy), Speedmachine 100 (designerska konstrukcja zapewniająca idealne dopasowanie obuwia do kształtu stopy narciarza, co przekłada się na większą stabilność i wygodę podczas zjazdów) i wiele innych.

Buty narciarskie Nordica Promachine 2018

Najnowsza seria sportowych butów narciarskich Nordica Promachine 2018 wyróżnia się nie tylko odświeżonym designem, ale także obecnością szeregu unikalnych rozwiązań konstrukcyjnych, które wpływają na zwiększenie komfortu użytkowania butów bez negatywnego wpływu na oferowane przez nie parametry techniczne. Buty narciarskie z tej serii charakteryzują się, m.in. obniżoną wagą w stosunku do modeli GPX, co osiągnięto poprzez zastosowanie nowego materiału konstrukcyjnego o wysokiej wytrzymałości, ale zdecydowanie niższej wadze (zastępstwo dla klasycznego poliuretanu). Poza obniżeniem wagi, w nowym modelu wprowadzono również szereg pomniejszych zmian konstrukcyjnych, które w pozytywny sposób wpływają na codzienną wygodę użytkowania butów.

Jeżeli szukasz profesjonalnego sprzętu narciarskiego oferującego najlepsze osiągi, wyróżniającego się oryginalnym designem i wysokim poziomem oferowanej wygody użytkowej, wybieraj oryginalne produkty znanych producentów, takich jak włoska Nordica. Stawiaj na najlepszych i czerp maksimum przyjemności z szybkiej jazdy na nartach!

Pokaż 1 - 16 z 16 wszystkich produktów