Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica Sportmachine

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Nordica Sportmachine 

Sprzęt narciarski włoskiej marki Nordica słynie z doskonałej jakości wykonania, wysokiego poziomu oferowanego komfortu użytkowego, atrakcyjnego wyglądu i ponadczasowej trwałości. Jeśli poszukujesz markowych butów narciarskich, wybierz jeden z prezentowanych modeli, z serii Sportmachine. Są to nowoczesne, eleganckie konstrukcje dedykowane osobom o różnym poziomie zaawansowania technicznego, również osobom początkującym, które dopiero uczą się narciarstwa – modele z serii 75W, 80 czy 90 (osobom, które nie schodzą ze stoku i na nartach spędzają praktycznie cały dzień, polecamy produkty z serii 130).

Do dyspozycji klientów naszego sklepu przygotowaliśmy bogaty wybór butów narciarskich męskich i damskich, o zróżnicowanej kolorystyce wykończenia, wyposażonych w szereg unikalnych rozwiązań technicznych wpływających na zwiększenie poczucia komfortu i stabilności podczas jazdy na nartach. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu i zamówienia sprzętu ściśle dopasowanego do własnych potrzeb – do poziomu zaawansowania technicznego i preferowanego stylu jazdy.

Buty narciarskie Nordica Sportmachine 130, 75 W, 90, 80 i inne

Poznaj najpopularniejsze modele profesjonalnych butów narciarskich włoskiej marki Nordica z serii Sportmachine i zamów sprzęt idealnie dopasowany do własnych preferencji i potrzeb.

Do dyspozycji klientów sklepu skitenis.pl przygotowaliśmy kilkanaście modeli profesjonalnych butów narciarskich z serii Sportmachine 130, 75 W, 90, 80 i innych. Są to nowoczesne konstrukcje dedykowane narciarzom o różnym poziomie umiejętności, wyróżniające się atrakcyjnym wyglądem, wysokim poziomem trwałości i oferowanego komfortu użytkowego. Prezentowane buty narciarskie męskie i damskie powstają na bazie najlepszej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne, chroniących stopy użytkowników przed bolesnymi urazami, zapewniających poczucie wysokiej stabilności, a tym samym minimalizujących ryzyko skręcenia stawu skokowego lub urazu palców.

Produkty z serii Sportmachine będą doskonałym wyborem dla tych wszystkich osób, które mogą spędzić na nartach cały dzień i poszukują konstrukcji zapewniających poczucie pełnego komfortu na stoku przez maksymalnie długi czas.

Pokaż 1 - 12 z 12 wszystkich produktów