Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica Speedmachine

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Nordica Speedmachine 

Jeśli preferujesz szybkie zjazdy i strome stoki, zapoznaj się z charakterystyką techniczną oryginalnych, włoskich butów narciarskich Nordica Speedmachine. Produkty z tej serii to niezwykle udane konstrukcje, które cieszą się dużą popularnością zarówno wśród narciarzy na wyższym poziomie zaawansowania technicznego, jak i wśród tych osób, które nie dysponują jeszcze zbyt wysokim poziomem umiejętności.

Oryginalne buty narciarskie Speedmachine z serii 100, 120 czy 130 to nowoczesne konstrukcje wykonane z lekkich, ale wysoce wytrzymałych materiałów, idealnie dopasowujące się do kształtu stopy każdego narciarza, zapewniające wysoki komfort użytkowy i poczucie stabilności, nieporównanie większe niż w produktach konkurencji z podobnego przedziału cenowego.

Poza wspomnianymi walorami czysto technicznymi, buty Nordica, męskie i damskie, wyróżnia niezwykle stylowy wygląd, dzięki czemu będą one doskonałym uzupełnieniem każdej eleganckiej, sportowej stylizacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i wyboru jednego z dostępnych modeli sprzętu tej włoskiej marki!

Buty narciarskie Nordica Speedmachine 130, 100, 120 i inne

Postaw na stabilność, wygodę i niepowtarzalny design, i zainwestuj w oryginalne buty narciarskie Nordica z serii Speedmachine. Do Twojej dyspozycji przygotowaliśmy najpopularniejsze modele sprzętu tej marki i serii, w tym buty model 100 – wyposażone w szereg unikalnych technologii zapewniających dobre czucie, co przekłada się na większą precyzję ruchów, a tym samym na większą szybkość i bezpieczeństwo na stoku, a także rewelacyjne modele butów narciarskich męskich Speedmachine 120 i 130 – zaprojektowane z myślą o narciarzach na średnim poziomie zaawansowania technicznego, oferujące wysoki komfort w połączeniu z dobrym czuciem i możliwością lepszego kontrolowania kierunku jazdy.

Dzięki rozbudowanej ofercie produktowej sklepu skitenis.pl żaden miłośnik narciarstwa nie powinien mieć najmniejszego problemu ze znalezieniem profesjonalnego sprzętu dostosowanego do jego indywidualnych preferencji czy aktualnego poziomu umiejętności technicznych. Przyjrzyj się charakterystyce sprzętu z serii Speedmachine i zamów jeden z dostępnych modeli butów!

Pokaż 1 - 12 z 12 wszystkich produktów