Masz problem z zakupem?
Skontaktuj się z nami: 691 984 816, skitenis@skitenis.pl
lub zostaw kontakt do siebie:
Zamówienia można składać również telefonicznie.

Nordica NXT

Kontakt

SkiTenis.pl
ul. Miętowa 23
61-680 Poznań
Zadzwoń: 691-984-816
Email: skitenis@skitenis.pl

Bezpieczne płatności

Śledź nas na Facebooku

Nordica NXT 

Potrzebujesz modnych butów narciarskich na najbliższą wyprawę w góry? Postaw na sprzęt renomowanej marki Nordica. W ofercie sklepu skitenis.pl czekają na Ciebie najlepsze modele sprzętu tej włoskiej firmy, w tym buty narciarskie Nordica NXT – możesz wybierać spośród kilkunastu różnych ich wersji. Dysponujemy sprzętem z serii Nordica NXT N1, NXT X 80, NXT NX i wieloma innymi. Zachęcamy do zapoznania się z ich szczegółową specyfikacją techniczną w celu znalezienia produktu idealnie dopasowanego do Twoich aktualnych potrzeb, przede wszystkim do poziomu posiadanych przez Ciebie umiejętności czysto narciarskich.

Niezależnie od wybranej wersji sprzętu, wszystkie prezentowane modelu butów narciarskich NXT stanowią gwarancję najwyższego poziomu komfortu na stoku dla każdego narciarza, niezależnie od poziomu jego indywidualnych umiejętności. Zjazdy na nartach z wykorzystaniem oferowanych produktów z serii NXT dają poczucie maksymalnej swobody i wygody przy jednoczesnym zachowaniu pełnej kontroli nad wybranym kierunkiem jazdy.

Buty nordica NXT N1, NXT X 80, NXT 90 i inne

Poznaj wyjątkowe właściwości oryginalnego sprzętu sportowo-rekreacyjnego włoskiej marki Nordica z serii NXT i zamów model butów narciarskich najlepiej dopasowany do własnych potrzeb.

Dla miłośników narciarstwa zjazdowego przygotowaliśmy m.in. oryginalne buty narciarskie męskie z serii NXT N1 – oferują poczucie maksymalnego komfortu podczas jazdy przy zachowaniu wysokiej wydajności działania, buty z serii NXT X 80 – zapewniają wygodę i możliwość zachowania pełnej kontroli nad kierunkiem jazdy, a także buty narciarskie z serii NXT 90 – zaprojektowane z myślą o początkujących i średnio zaawansowanych narciarzach, którzy oczekują maksimum satysfakcji z jazdy na nartach. 

Zachęcamy do zapoznania się z dokładną specyfikacją techniczną prezentowanych produktów marki Nordica. To najwyższej jakości sprzęt sportowo-rekreacyjny, który spełni wymagania nawet najbardziej wymagającego klienta. W przypadku dodatkowych pytań związanych z wybranymi kategoriami sprzętu zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem sprzedaży naszej firmy.

Pokaż 1 - 13 z 13 wszystkich produktów